Kauno tiltai vs Hidraulinės sistemos (56:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“

2015 spalio 27 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 1024

Antradienio vakarą jactklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno tiltai“ ( šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“. Rungtynių pradžią užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo spurtuoti atkarpa net 24:2, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 56:65.

Rungtynėms prasidėjus „Kauno tiltai“ iškart perėmė iniciatyvą į savas rankas ir po taiklaus M.Mažeikos tritaškio metimo įgijo 6 taškų pranašumą ( 8:2). Svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo , tačiau neilgam. Aikštelės šeimininkai smeigė tris tritaškius metimus iš eilės ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 22:12). Svečiams per likusią minutę pavyko sušvelninti skirtumą dviems taškais – 24:16.

Antrajame ketvirtyje toliau dominavo „Kauno tiltai“ ir palaikė dviženklį pranašumą (34:21). Vis dėlto, likus žaisti apie penkias minutes „Hidraulinės sistemos“ pademonstravo charakterį ir likusį kėlinuką laimėjo sausu rezultatu 13:0 ( 34:34). Aikštelės šeimininkai buvo, tiesiog, bėjegiai prieš varžovų atakas. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 34:34.

Po ilgosios pertaukos „Kauno tiltams“ ir toliau nepavyko išliti iš duobės, o „Hidraulinės sistemos“ žaidė lyg ant bangos ir pratęsė sausą rezultatą 9:0 ( 34:43). TIk penktąją žaidimo minutę , po ilgos pertraukos, E.Jančauskui pavyko pelnyti pirmuosius taškus šiame kėlinyje, tačiau tai komandos neatgaivino. „Hidraulinės sistemos“ toliau su kiekviena ataka didino pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 13 taškų pranašumą – 40:53.

Ketvirtajam kėlinukui prasidėjus šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir G.Purausko vedami pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 45:53), o dar po keletos minučių sumažino skirtumą iki 4 taškų ( 54:58). Likus žaisti apie tris minutes kovodami dėl kamuolio galvomis susidūrė P.Čižauskas ir A.Čekanauskas (abu žaidėjai prasikirto galvas) , kurie turėjo anksčiau laiko pabaigti rungtynes. Po trumpos pertraukos pratęsus varžybas „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo surengti sėkmingą atkarpą 7:0 ( 54:65), kur išlaikė saugų pranašumą prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 56:65.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinės sistemių“ komandos kapitonas, S.Klimkevičius, kalbėjo:“ Pradžioje išsibalansavom , nes nesusirinko nė vienas aukštas. Gal šioks toks išgąstis buvo. Todėl bijojom žaisti, bet paskui pamatėm, kad galim žaisti. Kai išlyginom rezultatą , paskui su tokia banga trečiam kėlinyje pabėgom nuo varžovų ir viskas gavosi. Ant galo truputį paskubėjom. Atsiprašau komandos. Atrodė, kad turiu labai daug , nors iš tikrųjų buvau pavargęs. O šiaip viskas gerai. Startas puikus. Aišku, toks ir puikus. Vargšas Poviliukas. Linkėjimai nuo visos komandos.“

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 14 tšk., Giedrius Purauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Mindaugas Jurkevičius – 11 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Markevičius – 22 tšk., Liudas Čekavičius – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 10 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)