Omega vs ASS & Endress H (73:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kietoje kovoje stipresni buvo „Omegos“ krepšininkai

2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 924

Lapkričio 30 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Omega“ (šeimininkai) ir „ASS & Endress H“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos ir chaotiškos, iš pradžių geriau sekėsi „ASS & Endress H“ krepšininkams, kurie puikiai pataikė ir vienu metu turėjo dviženklį pranašumą, tačiau vėliau „Omega“ privertė varžovus klysti, abi komandos labai dažnai pažeidinėjo taisykles, o toks žaidimas jau buvo parankesnis „Omegos“ krepšininkams, kurie lemiamu metu pabėgo tolyn ir laimėjo susitikimą rezultatu 73:63.

Rungtynių pradžioje daug geriau atrodė „ASS & Endress H“ žaidėjai, kurie puikiai pataikė, jų žaidimas buvo greitas, o komandos nariai gerai suprato vienas kitą. Skirtumas greitai išaugo ir jau pirmojo kėlinuko metu „ASS & Endress H“ turėjo 11 taškų pranašumą. „Omegos“ komanda netrukus ėmėsi permainų. Iš pradžių gerokai pagyvėjo komandos gynyba, todėl netekę laisvės „ASS & Endress H“ žaidėjai sutriko, pasipylė klaidos, o tuo pasinaudoję varžovai ne kartą surengė greitas atakas. Skirtumas išnyko, o puiki atkarpa antrojo kėlinuko pabaigoje leido jiems pirmauti rezultatu 36:31.

Antroje rungtynių dalyje „ASS & Endress H“ komandos startas buvo tiesiog tragiškas, komanda net 5 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o „Omega“ tuo tarpu jau turėjo ir 10 taškų persvarą. Dabar komandų žaidimas išsilygino, bet „Omegai“ beliko išlaikyti saugią distanciją. Nuo šio momento abi komandos ėmė rungtyniauti labai kietai, pražangų skaičius augo su kiekviena ataka, o krepšininkai nevengė ir replikų vieni kitiems. Nors „ASS & Endress H“ žaidėjai ir visais būdais bandė sugražinti intrigą, bet į visus jų bandymus priartėti „Omega“ atsakydavo taip pat sėkmingai. Rungtynių pabaigoje „Omega“ užtvirtino savo pergalę ir vėl susigražino dviženklį pranašumą 73:63.

Rolandas Urkis („Omega“):

„laiku pakeitėme gynybos sistemą, privertėme varžovus klysti, jie nepataikė tritaškių, o patys greitai puolėme ir taip nutolome“.

Omega: Juozas Keršys – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Matas Sodonis – 13 tšk., Donatas Šliogeris – 10 tšk.

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 30 tšk. (5 perimt. kam.), Almantas Sutkus – 11 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 7 tšk. (9 rezult. perd.)

Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 20:49 val.)Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 00:10 val.)Dienos rungtynėse ‒ įtikinama „Vilmistos“ pergalė (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 03:12 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti iššūkio „Omegai“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)