Coca Cola vs Sanitex (52:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Sanitex antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Coca-Cola

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 00:20 val., peržiūros: 985

Praėjus vėlinių savaitgaliui, lapkričio 2 dieną, pirmadienį, vėlų vakarą, Įmonių lygoje „RIND“ susitiko D pogrupio komandos Sanitex (2/0) ir Coca-Cola (0/3) komandos. Sėkmingiau mačą pradėję Sanitex ekipą, taip ir neleido priartėti Coca-Cola ekipai ir išsivežė pergalę rezultatu 81:52 (21:19; 25:20; 17:5; 18:8).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Sanitex, kurie po pirmųjų penkių minučių pirmavo 16:9, tačiau tada po V. Rancovo tritaškio ir Coca-Cola 10:0 spurto, pirmą kartą Coca-Cola ekipa išsiveržė į priekį. Tačiau tai ir buvo vienintelis kartas kada ši ekipa turėjo savo pranašumą. Nei viena komanda nepasižymėjo ypatingu pataikymu, tačiau du taiklūs Sanitex žaidėjų tritaškiai vėl leido lengviau atsikvėpti dar pralaimėjimų nepatyrusiai komandai. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 46:39 Sanitex naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžusios ekipos pasikeitė drastiškai. Coca-Cola komanda atrodė lyg ne sava, o Sanitex žaidėjai taip pat neblizgėjo. Per penkias trečiojo kėlinio minutės Coca-Cola įsudė vos penkis taškus, o tuo tarpu Sanitex tik septynis. Ir tada rungtynės pakrypo Sanitex naudai. Per likusias penkias trečiojo kėlinio minutės Coca-Cola komanda neįmetė nė taško o Sanitex spurtavo 15:0. Po trečiojo kėlinio komandas skyrė 19 taškų (63:44).

Ketvirtajama kėlinyje liko tik formalumai, tačiau Sanitex neatleido kojos nuo gazo pedalo. Greitomis atakomis iki galo pribaigę savo varžovus ketvirtajame kėlinyje įrodė, kad turi parako. Dėl to praradęs savitvardą Coca-Cola žaidėjas A.Vilimas buvo nubaustas technine pražanga, už tai, kad sviedė kamuolį i krepšio konstrukcijas. Ketvirtą kėlinį taip pat laimėję rezultatu 18:8 šventė pelnytą pergalę. Sanitex sekančiaus rungtynes žais lapkričio 8 dieną prieš „Vieningas Kaunas“.

Coca Cola: Vitalijus Rancovas – 17 tšk., Algirdas Vilimas – 11 tšk., Vytautas Stočkus – 10 tšk.

Sanitex: Evaldas Kulboka – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Vaškevičius – 12 tšk., Paulius Stankūnas – 12 tšk.

„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Celsis“ visus reikalus sutvarkė antroje rungtynių pusėje (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:15 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos Sanitex nutraukė Restoratoriai & Hausa nepraleimėtų rungtynių kelionę. (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:33 val.)Tris su puse kėlinio pirmavę „Sanitex“ emocingoje rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 21:24 val.)