Lietuvos geležinkeliai vs Dentist Team (58:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:33 val., peržiūros: 871

Sausio 24-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės H pogrupio mūšis tarpp namuose žaidusių „Lietuvos Geležinkelių“ ir svečių rolėje buvusių „Dentist Team“ krepšininkų.

Pirmąją rungtynių minutę abi komandos pasižymėjo (1-2), tačiau „Lietuvos Geležinkelių“ puolimas ėmė buksuoti. Aikštelės šeimininkų žaidime stojo 5,5 minutės tyla, kuria su malonumu naudojosi varžovai. „Dentist Team“ pirmoje ketvirčio pusėje surinko 14 taškų ir pasiuntė oponentus į nokdauną. Nors vėliau „Lietuvos Geležinkeliams“ dar pavyko porą kartų pasižymėti, bet neabejotinai šiame ketvirtyje dominavusi „Dentist Team“ komanda užtikrintai laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 3:20.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos Geležinkeliai“ sukruto ir po truputį įsipuškavo. 7 taškus be atsako surinkę aikštelės šeimininkai suapvalino deficitą iki 10 taškų ir pasiuntė priešininkams atsigavimo ženklą (10:20). Tiesa, ilgainiui iniciatyva vėl atsidūrė „Dentist Team“ ekipos rankose ir kėlinio viduryje atstumas tarp komandų šoktelėjo iki 16 taškų (13:29). Vis dėlto, antroje kėlinio pusėje svečių puolimas subyrėjo ir paskutinių 4 minučių atkarpa „Dentist Team“ komandai buvo visiškai tuščia. Tuo netruko pasinaudoti sudėtingoje situacijoje esantys „Lietuvos Geležinkeliai“, kurie pirmoje dvikovos pusės tiesiojoje pelnė 8 taškus ir braukė deficitą perpus. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 21:29.

Po didžiosios pertraukos 4 taškais „Lietuvos Geležinkelių“ taškų sąskaitą papildė M.Viscokis ir „Dentist Team“ ekipai beliko 4 taškų atotrūkis (25:29). Porą kartų pasižymėję svečiai truputį sutvirtino gerokai susilpnėjusias pozicijas, tačiau D.Grušausko vedami aikštelės šeimininkai toliau artėjo, kol, likus žaisti 2 minutes, V.Žvirblio tolimas šūvis pirmą kartą šios dienos mače išvedė į priekį „Lietuvos Geležinkelius“ (37:35). „Dentsit Team“ netrukus išlygino rezultatą (37:37), bet paskutinis žodis trečiajame ketvirtyje priklausė D.Grušauskui ir prieš lemiamą dvikovos dalį aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 39:37.

Ketvirtasis kėlinys klostėsi permainingai. Žaidimo vadžias perėmę „Lietuvos Geležinkeliai“ po truputį tvirtino pozicijas ir didino atotrūkį. Rezultatyvus D.Grušausko žaidimas leido „Lietuvos Geležinkeliams“ atsiplėšti į priekį 6 taškais (50:44), o po dar vieno T.Žvirblio tritaškio. „Dentist Team“ deficitas pasiekė 8 taškų ribą (53:45). Tiesa svečiai neketino kelti baltų vėliavų, nepasidavė ir pradėjo priešininkų krepšio šturmą. Likus žaisti 32 sekundes, I.Aksomaičio tritaškis pjovė skirtumą iki minimumo (53:52), tačiau netrukus priešingoje barikadų pusėje dvitaškiu su pražang atsakė D.Grušaskas (56:52) Visgi, tuomet I.Aksomaitis apie save priminė dar kartą. Šis snaiperis realizavo itin sudėtingą tritaškį su pražanga ir, likus žaisti 18 sekundžių, atstatė pusiausvyrą (56:56). Likus žaisti 4 sekundes, M.Visockis išprovokavo varžovo pražangą ir šaltakraujiškai sumetė abu baudų metimus, kurie vėl nusvėrė rungtynių svarstykles aikštės šeimininkų pusėn. Likusio laiko „Dentist Team“ išsigelbėjimui nepakako ir, nuaidėjus finalinei sirenai, „Lietuvos Geležinkeliai“ šventė dramatišką pergalę rezultatu 58:56.

Andrius Grabauskas („Lietuvos Geležinkeliai“):

Rungtynių pradžia Jums buvo išties prasta, bet vėliau atsitiesėte ir pabaiga klostėsi trileriu scenarijumi. Kas padėjo svarbiausiomis akimirkomis?

„Kažkaip susikaupėme ir prabudome. Pradėjome tikrai blankiai. Galbūt po savaitgalio visi kažkokie apsnūdę buvome. Pirmas kėlinys buvo kaip šaltas dušas. Vėliau susiėmėme ir nusprendėme įrodyti, kad neesame tokie jau beviltiški. Komandoje atsirado žmogus, kuris gali patraukti ją į priekį puolime, o gynyboje neblogai apsigynėme aikšte ir tas padėjo pasiekti pergalę.“

Raimondas Krasnickas („Dentist Team“):

„Pradėjome užtikrintai, bet užniūniuoti geros pradžios patikėjome, kad bus lengvos rungtynės. Atsipalaidavome, padarėme kelias klaidas ir paleidome varžybas. Paskutinės pražangos tikrai nebuvo ir teisėjas tą pats puikiai žino.“

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė D.Grušauskas (27 tšk., 30 atk. k., 9 išpr. pr., 53 naud. b.), M.Visockis (9 tšk.), A.Grabauskas (9 tšk., 7 atk. k.) ir T.Žvilrblis (7 tšk.).

„Dentist Team“ gretose pasižymėjo R.Baciūnas (13 tšk., 9 atk. k., 3 bl.), I.Aksomaitis (11 tšk., 8 atk. k.), D.Jegorovas (8 tšk.), D.Stasaitis (6 tšk., 5 išpr. pr.) ir K.Matukaitis (6 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p.).

„Lietuvos Geležinkeliai“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažojoje taurėje įsirašė penktąją pergalę ir išlieka su dviem pralaimėjimais (5-2). „Dentist Team“ žingsniuoja su keturiais laimėjimais ir dviem nesėkmėmis (4-2).

„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)