Ryterna vs Kauno oro uostas & KAMS (81:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puiki pirmoji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Ryternai“

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 930

Sausio 13 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Kauno oro uostas & KAMS“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgo ir dviženklį pranašumą pasiekė šeimininkai, kurie puikiai pataikė iš toli, kol galiausiai jų persvara pasiekė ir 20 taškų ribą. Nors vėliau komandų žaidimas išsilygino ir „Kauno oro uostas & KAMS“ likusius du kėlinukus jau žaidė lygiai su varžovais, tačiau „Ryterna“ užtikrintai išlaikė saugų pranašumą savo rankose ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:62.

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau netrukus „Ryterna“ parodė, jog jų puolimo negali sulaikyti nei viena ekipa. Šeimininkai puikiai išnaudojo nors menkiausią erdvę ties trijų taškų liniją ir tolimų metimų serija leido labai greitai nutolti, o skirtumas žaibiškai priartėjo ir prie 20 taškų ribos. „Kauno oro uostas & KAMS“ komanda buvo nepasiruošusi stabdyti greitą ir tikslų priešininkų puolimą, bet patys taip pat gana sėkmingai rinko taškus. „Ryterna“ po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 50:34.

Antroje rungtynių dalyje „Ryterna“ gerokai sulėtino tempą puolant, o skirtumas nustojo augęs. „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa labai stengėsi priartėti ir kurį laiką jiems tai sėkėsi. Skirtumas sumažėjo iki 14 taškų, bet čia pat šeimininkai priminė apie save ir vėl skirtumas šoktelėjo iki 20. Nuo to momento abi komandos ėmė rungtyniauti chaotiškai, padaugėjo klaidų ir kietesnio žaidimo, o krepšininkai nevengė ir pasistumdyti tarpusavyje. Vis tik „Ryternos“ turimas pranašumas buvo išties solidus ir „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa nebeturėjo didelių vilčių. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pergalė atiteko „Ryternai“ 81:62.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„po ilgosios pertraukos atsipalaidavome, beto trūko mums dviejų iš rikiuotės iškritusių centrų. Aišku, ir varžovai buvo ne pilnos sudėties, o komandos yra gana panašaus pajėgumo, mums pirmoje rungtynių pusėje geriau pakrito ir susikūrėme pranašumą“.

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 19 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Eduardas Straigis – 19 tšk., Paulius Lekečinskas – 14 tšk., Marius Giedraitis – 13 tšk., Darius Špakauskas – 10 tšk.

Kauno oro uostas & KAMS: Laimonas Alionis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 12 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 12 tšk.

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Kauno oro uostas & KAMS“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 19:57 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Legamos“ krepšininkai (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 20:58 val.)Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 gruodžio 23 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)Kauno oro uostas & KAMS iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje. (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)