Chemcentras vs Sanitex (41:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes pirmavę „Sanitex“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę

2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 1140

Trečiadienį, sausio 6 dieną. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Chemcentro“ ir svečių „Sanitex“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat atsigavę „Sanitex“ ekipos žaidėjai persvėrė rezultatą savo naudai ir toliau atotrūkį tik didino, ko pasekoje po dviejų kėlinukų komandas skyrė septyni taškai. Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau lemiamoje rungtynių dalyje užtikrintai žaidę svečiai patvirtino favoritų vardą ir pasiekė jau ketvirtą pergalę. 41:57 (12:18, 15:16, 10:9, 4:14).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Chemcentras“, tačiau ilgai sėkmingas jų puolimas nesitęsė ir spurtą 0:10 surengę svečių ekipos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau kėlinuko pabaigoje pasirodę „Sanitex“ komandos krepšininkai įgijo šešių taškų persvarą. 12:18.

Antrą kėlinuką žymiai geriau pradėję svečiai iškart susikrovė dviženklę persvarą, tačiau pernelyg pabėgti priešininkams neleidę aikštės šeimininkai čia pat sumažino deficitą iki devynių taškų. Vis tik, ir toliau itin sėkmingai žaidęs P.Vaškevičius ir toliau tempė „Sanitex“ į priekį, ko pasekoje įpusėjus antram ketvirčiui komandas skyrė trylika taškų. Kiek vėliau spurtą surengė ir „Chemcentras“, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki aštuonių taškų. Per likusį laiką ir toliau šiek tiek geriau atrodę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki septynių taškų. 27:34.

Po pertraukos ir vėl geriau startavę „Sanitex“ ekipos žaidėjai susigrąžino dviženklį pranašumą, tačiau čia pat „Chemcentro“ gynėjas surengė asmeninį šou ir pataikęs du tolimus metimus iš eilės, bei pridėjęs dar vieną dvitaškį surinko aštuonis taškus be varžovų atsako ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki dviejų taškų, bet pačiu laiku susiėmę svečiai sugebėjo atsitiesti ir iki trečiojo ketvirčio pabaigos įgyti šešių taškų pranašumą. 37:43.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje atkarpą 2:7 sužaidę „Sanitex“ krepšininkai iškart atitrūko vienuolikos taškų skirtumu. Situaciją dar bandė taisyti T.Grigalevičius, tačiau ir toliau užtikrintai puolime žaidę svečiai sugebėjo surengti spurtą 0:7, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešiolikos taškų ir jau ketvirta pergale džiaugėsi „Sanitex“ krepšininkai. 41:57.

Po nesėkmės „Chemcentro“ strategas Tomas Jonkus kalbėjo: „Pradžioje padarėme nemažai kvailų sprendimų puolime. Nors varžovai ir visai neblogai gynėsi aikštę, tačiau keletą atkarpų mes tikrai visai neblogai atrodėme greitame puolime, o kartais trūko ir taiklių laisvų metimų. Šiaip komandos gynyba yra visai gera, neblogai susitvarkėme su varžovų devintu numeriu, bet šiandien mūsų puolimas buvo visai šaltas, sušalome toje salėje. Aš tikiu, kad komanda dar sužais geriau ir manau, jog atsakomosiose rungtynėse galime dar rimčiau pakovoti su šia komanda“.

„Chemcentras“: Airidas Kurauskas – 16 tšk., Tomas Grigalevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Šaulevičius – 7 tšk.

„Sanitex“: Paulius Vaškevičius – 18 tšk. (20 atk. kam., 8 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Kulboka – 10 tšk.

Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis leido „Sanitex“ ekipai įveikti „Lemorą“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ iškovojo nesunkią pergalę (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:08 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)Tris su puse kėlinio pirmavę „Sanitex“ emocingoje rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)