Hidraulinės sistemos vs Callcredit (66:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 08 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“

2016 sausio 08 d., Penktadienis, 23:03 val., peržiūros: 1467

Sausio 8-ąją dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio dvikova tarp savo aikštėje žaidusių „Hidraulinių Sistemų“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „Callcredit“ krepšininkų.

Rungtynių starte „Callcredit“ snaiperiai dukart nuginklavo varžovų gynybą ir svečiai atsiplėšė į priekį rezultatu 2:6. Visgi, ilgainiui „Hidraulinės Sistemos“ atstatė pusiausvyrą (6:6), o po T.Vasiliausko baudų metimų, likus žaisti 6 minutes, dvikovos svarstyklės nusviro aikštės šeimininkų pusėn (8:6). Antroje kėlinio pusėje vyko atkakli kova taškas į tašką ir rezultato skirtumas nebuvo pasiekęs tokios ribos, kurios nebūtų galima panaikinti vienu tiksliu metimu. Pirmaujanti ekipa pasikeitė dar kelis kartus, tačiau lemiamu tapo V.Šalčiaus žodis ir šios žaidėjo dvitaškis leido „Hidraulinėms Sistemoms“ laimėti pirmąsias 10 minučių minimaliu skirtumu – 16:15.

Antrojo kėlinio pradžioje M.Kudako ir M.Markevičiaus tandemas sutvirtino savo komandos pozicijas iki 6 taškų (21:15), bet tuomet „Callcredit“ ėmėsi reformų. G.Vasiliausko ir A.Rimo tikslūs šūviai pjovė deficitą iki 2 taškų (21:19), o ketvirčio viduryje svečiai iniciavo spurtą 0:6 ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (23:25). Vis dėlto, paskutinės 4 minutes „Callcredit“ krepšininkams buvo itin skausmingos ir šioje atkarpoje svečiai nesukrapštė nė taško. Tuo tarpu „Hidraulinės Sistemos“ pajuto savo žaidimo skonį, pirmąją susitikimo pusę baigė laimėta atkarpa 10:0 ir įpusėjus mačui džiaugėsi 8 taškų bagažu – 33:25.

Po didžiosios pertraukos tritaškį įsūdė L.Čekavičius, o jam įkandin baudos metimą pridėjo M.Kudakas ir „Callcredit“ atsilikimas tapo dviženklis (37:25). Nors vėliau D.Šiumetos taiklūs metimai pažadino svečių puolimą, bet „Hidraulinės Sistemos“ toliau nenurimo ir draskė oponentų gynybą. Po P.Čižausko dvitaškio, K.Šabūno kariaunos atotrūkis pasiekė rekordinę, 14 taškų ribą (43:29), tačiau antroje ketvirčio pusėje įvykiai pasisuko į kitą pusę. G.Vasiliauskas ir A.Rimas suapvalino nuostolius iki 10 taškų (43:33), o netrukus toliašaudes patrankas išsitraukė M.Lavrentjevas ir D.Šiumeta. Šis duetas realizavo 4 tritaškius ir žaibiškai panaikino solidų varžovų pranašumą. Po trijų kėlinių intriga niekur nedingo – 47:45.

Lemiamos rungtynių dalies pirmosiomis minutėmis vyko atkakli kova taškas į tašką ir nors „Hidraulinės Sistemos“ laikė persvarą savo pusėje, tačiau „Callcredit“ neleido aikštės šeimininkams nė akimirkai atsipalaiduoti ir alsavo jiems į nugarą. Lyderio vaidmens „Hidraulinių Sistemų“ gretose ėmęsis T.Vasiliauskas kėlinio viduryje surinko 6 taškus be atsako ir truktelėjo į savo komandą į priekį (61:52). Tiesa, kovingieji „Callcredit“ krepšininkai neketino sudėti ginklų ir, likus žaisti 50 sekundžių, dar vienas taiklus M.Lavrentjevo tritaškis paliko „Hidraulinėms Sistemoms“ 3 taškų pranašumą (65:62). Sėkmingai apsigynę svečiai susikūrė progą tolimam metimui, tačiau, jų nelaimei, jis skriejo pro šalį, o „Hidraulinių Sistemų“ pergalę įtvirtino prie baudų metimų linijos stojęs M.Kudakas. Galutinis dvikovos rezultatas – 66:62.

Karolis Šabūnas („Hidraulinės Sistemos“):

Šiose rungtynėse buvo tikrai gerų momentų Jūsų žaidime, bet varžovai vis sugrįždavo į rungtynes ir paskutinėmis sekundėmis net turėjo progą išlyginti rezultatą bei išplėšti pratęsimą. Kodėl išbarstėte turėtą pranašumą?

„Kažkaip šiandien mums nekrito tolimi metimai. Didžioji dalis žaidimo buvo pastatyta ant tolimų metimų, o jie visai nekrito. Be to darėmė daug klaidų. Prarasti kamuoliai, netikslūs perdavimai ir netaiklūs tritaškiai – tai buvo didžiausios mūsų komandos problemos šiandien. Dėl to negalėjome stipriai atitrūkti nuo priešininkų. O ir varžovai šiandien tikrai neblogai atstovėjo ir nedavė mums pabėgti į priekį. Visgi, pabaigoje komanda pademonstravo ryžtą ir išlaikė teigiamą rezultatą.“

Kęstutis Česnulevičius („Callcredit“):

Varžovai šiandien pirmavo didžiąją dalį rungtynių, bet jiems lengva nebuvo. Kabinotės į rungtynes ir pabaigoje net turėjote progą išlyginti rezultatą. Deja, to padaryti nepavyko. Kodėl viskas klostėsi būtent taip?

„Visų pirma, tai šiandieninis varžovas stiprus. Mes juos žinome ir su jais jau teko žaisti praėjusiais metais. Žiūrint objektyviai ir žvelgiant į tai, kas šiandien buvo susirinkę, tai priešininkai buvo stipresni. Mūsų šiandien buvo ne itin daug ir trūko bent jau 3-4 žaidėjų, iš kurių kai kurie buvo pagrindiniai. Mūsų planas buvo žaisti lėtai ir tempti rungtynes iki ketvirto kėlinio. Jeigu ketvirtame kėlinyje skirtumas bus padorus, tada kabintis. Tą padaryti pavyko idealiai. Pralaiminėjome dviženkliu skirtumu, bet sugrįžome į varžybas. Įmetėm keletą tritaškių, sėkmingai apsigynėm ir padarėme įdomią pabaigą. Turėjome porą sirgalių ir ačiū jiems už palaikymą. O žvelgiant bendrai, manome, kad rungtynės buvo išties geros, tačiau esame nusivylę pralaimėjimu. Kad ir daugiau ar mažiau įvykdėme išsikeltą planą, bet gale pritrūko truputį sėkmės, truputį šalto proto.“

„Hidraulinių Sistemų“ pergalę nukalė T.Vasiliauskas (23 tšk., 8 atk. k., 3 bl., 31 naud. b.), L.Čekavičius (13 tšk., 13 atk. k.), M.Kudakas (11 tšk., 6 rez. p., 5 išpr. pr.), P.Čižauskas (6 tšk.), M.Markevičius (5 tšk.), V.Šalčius (4 tšk., 10 atk. k.) ir S.Klimkevičius (4 tšk.).

„Callcredit“ gretose išsiskyrė A.Rimas (20 tšk., 13 atk. k., 6 išpr. pr.), D.Šiumeta (16 tšk., 5 rez. p.), M.Lavrentjevas (12 tšk., 6 rez. p.), K.Česnulevičius (6 tšk.) ir G.Vasiliauskas (6 tšk., 8 atk. k.).

„Hidraulinės Sistemos“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje pasiekė antrąją pergalę iš tiek pat mėginimų (2-0). „Callcredit“ ekipai tai buvo pirmasis suklupimas po trijų iš eilės laimėjimų (3-1).

„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)