Vilmista vs ASS & Endress H (60:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus

2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 19:32 val., peržiūros: 1082

Sausio 16-ąją dieną, šeštadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės I pogrupio mūšis tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusios „Vilmistos“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „ASS & Endress H“ krepšininkų.

Dvikovos pradžioje „Vilmista“ turėjo didelių problemų puolime ir pirmoje kėlinio pusėje sukrapštė vos 2 taškus. Ne gana to aikštės šeimininkams sunkiai sekėsi ginti ir savąjį krepšį, kurį „ASS & Endress H“ su G.Prabuliu priešakyje terorizavo ir sparčiai rinkosi taškus. Įpusėjus ketvirčiui svečiai pirmo rezultatu 2:15, o netrukus šio kėlinio herojus G.Prabulis pelnė savo 12-ąjį tašką ir išvedė savo ekipą į priekį 14 taškų skirtumu (4:18). Vis dėlto tuomet „Vilmista“ prabudo ir vis dažniau rasdavų spragų priešininkų gynyboje. Spurtas 10:0 pjovė atstumą tarp komandų iki 4 taškų (14:18), tačiau paskutinis žodis pirmoje susitikimo dalyje priklausė A.Sutkui, kuris sutvirtino „ASS & Endress H“ pozicijas iki 6 taškų – 14:20.

Antrajame kėlinyje žaidimas klostėsi atkarpomis. Pirmosiomis sekundėmis „Vilmistos“ deficitas ištirpo iki 4 taškų (16:20), bet į varžovų dvitaškį „ASS & Endress H“ atsakė 4 taškais ir padidino atotrūkį iki 8 taškų (16:24). Tuomet vėl sukruto aikštės šeimininkai, kurie iniciavo spurtą 7:0 ir ketvirčio viduryje skirtumas tarp komandų tapo minimalus (23:24). A.Sutkaus blykstelėjimas vėl truktelėjo svečius į priekį 6 taškų atstumu (23:29), tačiau vis užtikrinčiau besijaučianti „Vilmista“ antroje kėlinio pusėje surinko 8 taškus be atsako (7 iš jų pelnė Š.Petraitis) ir, tiksint paskutinėms pirmosios rungtynių pusės sekundėms, dvikovos svarstyklės nusviro į kitą pusę (31:29). Tiesa, paskutinių akimirkų specialistas A.Sutkus ir antrajame ketvirtyje dėjo paskutinį tašką ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus – 31:31.

Po didžiosios pertraukos „Vilmistą“ dar kartą į priekį išvedė T.Raulušavičius (33:31), tačiau po kurio laiko prasidėjo A.Sutkaus, A.Nausėdos ir G.Prabulio trijulės šou. Pirmasis krepšininkas pelnė 8 taškus iš eilės, o vėliau abu taip pat minėti jo komandos draugai pridėjo dar 11 taškų. Įspūdingą beveik 6 minučių atkarpą „ASS & Endress H“ laimėjo rezultatu 2:19 (15 iš jų surinko tolimais metimais) ir priminė buksuojanties priešininkams kartų nokdauno skonį (35:50). Po šio epizodo žaidimas išsilygino, bet tai buvo menka paguoda aikštės šeimininkams, kurių deficitas beveik stovėjo vietoje. Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidusi „ASS & Endress H“ ekipa prieš paskutines 10 minučių džiaugėsi 14 taškų bagažu – 44:58.

Lemiamos rungtynių dalies starte svečiai atleido vadžias ir už tai teko sumokėti. Nebeturintys kur trauktis ir su ugnimi akyse žaidžiantys „Vilmistos“ krepšininkai sparčiai naikino atsilikimą ir grąžino intrigą. Pirmųjų 6 minučių atkarpoje „ASS & Endress H“ nuginklavo varžovų gynybą vos kartą, o tuo tarpu „Vilmista“ spurtavo 13:2 ir, likus žaisti 4 minutes, braukė skirtumą iki ranka pasiekiamo (57:60). Visgi gaisro malšinimo ėmėsi svečių snaiperiai. A.Nausėda ir A.Sutkus smeigė po tritaškį ir skirtumas vėl priartėjo prie dviženklės ribos (57:66). Po Š.Petraičio tikslaus tolimo šūvio „Vilmistos“ viltis suspurdėjo (60:66), bet dvikovos tiesiojoje „ASS & Endress H“ neleido suabejoti savo pranašumu ir pribaigė varžovus rezultatu 60:71.

Almantas Sutkus („ASS & Endress H“):

Šiandien Jūsų komanda kažkaip dažniau veržėsi į priekį, bet varžovai neketino nusileisti ir vis vijosi. Kas leido pabaigoje išlaikyti pranašumą savo pusėje?

„Mes kažkaip praėjusius metus pabaigėme labai prastai. Vis nesiseka mums susirinkti visiems į rungtynes. Šiandien buvome šešiese, bet buvome nusiteikę varžyboms. Nuo pat pradžių ėjome į aikštę su mintimi, kad turime susiimti ir turime laimėti. Iš tikrųjų varžovai labai intensyviai priešinosi ir vienu metu buvo labai priartėję. Bet manau, kad tas mūsų susikaupimas ir užsispyrimas, kurį šiandien parodėme, padėjo mums nugalėti.“

„ASS & Endress H“ į pergalę vedė A.Sutkus (25 tšk., 7 atk. k.), G.Prabulis (22 tšk.), A.Nausėda (11 tšk., 11 rez. p.), A.Zakarevičius (5 tšk., 16 atk. k., 3 bl.), M.Dimša (5 tšk., 15 atk. k.) ir V.Remeikis (3 tšk., 11 atk. k., 3 bl.).

„Vilmistos“ gretose pasižymėjo Š.Petraitis (29 tšk., 13 atk. k., 8 išpr. pr., 35 naud. b.), E.Plenta (15 tšk., 9 atk. k., 7 išpr. pr.), G.Džiaugys (8 tšk.), G.Mikėnas (4 tšk., 9 atk. k.) ir T.Raulušavičius (4 tšk.).

„ASS & Endress H“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažojoje taurėje pasiekė trečiąją pergalę ir išlieka su dviem pralaimėjimais (3-2). „Vilmistos“ sąskaitoje du laimėjimai ir tiek pat nesėkmų (2-2).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Vaidis2016 sausio 17 d., 22:48 val.
Arbatpiniginius priimsiu blush Nu ačiū už įvertinimą angry
artis2016 sausio 16 d., 22:54 val.
Vaidai, aš tau siūlau kokią knygą parašyt. Gražu skaityti. Net nupirkčiau :)

„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Dienos rungtynėse ‒ įtikinama „Vilmistos“ pergalė (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 03:12 val.)