ASU & Co „AgroVIS“ vs Kauno technologijos universitetas (81:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 30 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką

2016 sausio 30 d., Šeštadienis, 17:11 val., peržiūros: 943

Sausio 30-ąją dieną, šeštadienį, Aleksandro Stulginskio universitete įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės J pogrupip akistata tarp namuose žaidusios „ASU & Co AgroVIS“ ekipos ir svečių teisėmis atvykusio „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuko.

Dvikovos starte komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3), tačiau tuomet „ASU & Co AgroVIS“ šovė į priekį spurtu 7:0 ir įsitvirtino pirmaujančiųjų vaidmenyje (10:3). Sukrutę „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkai antroje kėlinio pusėje privertė varžovus pajusti alsavimą nugaroje ir braukė nuostolius iki 2 taškų (13:11), bet paskutinės ketvirčio minutės svečiams klostėsi ne itin sėkmingai. Pasinaudoję duobe priešininkų žaidime, „ASU & Co AgroVIS“ žaidėjai lengva ranka rinkosi taškus, pelnė 10 taškų be atsako ir po 10 minučių kovos džiaugėsi susikrautu 12 taškų atotrūkiu – 23:11.

Antrąjį kėlinį tiksliu dvitaškius pradėjo „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkai ir suapvalino deficitą iki 10 taškų (23:13). Vis dėlto, žaidimo skonį pajutę ir savo vėžiose besijaučiantys aikštės šeimininkai netrukus vėl skėlė varžovams antausį 10:0, po kurio atstumas tarp ekipų šoktelėjo jau iki 20 taškų (33:13). Kritinę ribą pirmoje susitikimo pusėje „Kauno Technoligijos Universtitetas“ pasiekė po L.Stankūno dvitaškio (37:15), tačiau vėliau svečiai šiek tiek atsigriebė. Truputį sėkmingiau sužaista ketvirčio pabaiga leido „Kauno Technoligijos Universitetui“ neženkliai aptirpdyti atsilikimą ir įpusėjus mačui „ASU & Co AgroVIS“ tenkinosi 19 taškų bagažu – 41:22.

Po didžiosios pertraukos ir vėl geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie taškų lenktynėse pranoko varžovus ir po truputį didino ir taip solidžią persvarą. Po L.Stankūno ir M.Kačenausko taiklių metimų, svečių deficitas priartėjo prie 30 taškų ribos (56:27). Tiesa, ant bedugnės krašto atsidūrę ir susiėmę į rankas „Kauno Technoligijos Universiteto“ krepšininkai antroje kėlinio pusėje kilo į šturmą, realizavo kelis tolimus metimus ir po spurto 2:17, prisikasė iki 14 taškų (58:44). Vis dėlto, aistras apramino 5 A.Stanevičiaus taškais (63:44), o A.Bagorytiaus dvitaškis padėjo tašką trečiajame kėlinyje ir leido „ASU & Co AgroVIS“ prieš lemiamą rungtynių dalį išlaikyti savo rankose 21 taškų pranašumą – 65:44.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos žengė koja kojon, bet vėliau „Kau no Technologijos Universitetas“ pradėjo šturmą užuomazgas. V.Grigaliūnio bei R.Krušinsko tandemas pjovė skirtumą iki 17 taškų (69:52), tačiau arčiau aikštės šeimininkai oponentų neprisileido. A.Stanevičiaus ir M.Rudaičio tandemas iniciavo dar vieną „ASU & Co AgroVIS“ spurtą 8:0 ir galutinai išsprendė rungtynių dilemą (77:52). Dvikovos tiesiojoje „Kauno Technologijos Universitetas“ šiek tiek atsigriebė, bet nuaidėjus finaliniam švilpukui vistiek turėjo pripažinti akivaizdų „ASU & Co AgroVIS“ pranašumą rezultatu 81:64.

Rolandas Rakštys („ASU & Co AgroVIS“):

„Praėjusiose rungtynėse varžovų aikštėje, jie buvo nokautuoti po Andriaus Bagotyriaus tritaškio paskutinėmis sekundėmis ir po to nokdauno neatrodė atsigavę ir šiandien. Jie šiandien ne visi susirinko, bet aš noriu pagirti savo komandą. Šiandien visi žaidė veržliai ir pasiaukojančiai. Ypač Gediminas Vasiliauskas. Mantas Rudaitis galbūt ne taip gerai sužaidė, bet vistiek dedu jam pliusą. O varžovai – geri. Mes kartais su jai žaidžiame dėstytojų rungtynėse.“

„Kauno Technologijos Universiteto“ atstovų pakalbinti nepavyko.

Nugalėtojus į pergalę vedė A.Stanevičius (22 tšk.), G.Vasiliauskas (16 tšk., 10 atk. k.), L.Stankūnas (14 tšk., 5 rez. p., 5 per. k.), M.Kačenauskas (11 tšk., 10 atk. k.), A.Bagotyrius (10 tšk., 13 atk. k., 5 rez. p.) ir M.Rudaitis (8 tšk., 7 atk. k., 8 rez. p.).

„Kauno Technologijos Universiteto“ komandoje išsiskyrė V.Grigaliūnas (20 tšk., 7 atk. k., 2 bl.), V.Barkauskas (13 tšk.), V.Tilinskas (12 tšk., 9 atk. k.), R.Krušinskas (10 tšk., 8 atk. k.) ir T.Kivaras (9 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažojoje taurėje „ASU & Co AgroVIS“ iškovojo ketvirtąją pergalę ir žengia su trimis pralaimėjimais (4-3). „Kauno Technologijos Universiteto“ padėtis identiška – keturi laimėjimai ir trys nesėkmės (4-3).

ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)