DNC Eoltas & ISL Santermita vs Kautra & Mesoderma-DB (66:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocingose rungtynėse pirmą pergalę po pratęsimo šventė „Kautra & Mesoderma-DB“

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 953

Pirmadienį, sausio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „DNC Eolto & ISL Santermitos“ ir svečių „Kautros & Mesodermos-DB“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau antrą ketvirtį žymiai geriau sužaidę svečiai įgijo dviženklę persvarą. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai vis tirpdė deficitą, ko pasekoje ketvirtame kėlinuke buvo perėmę iniciatyvą, o vėliau ir išplėšė pratęsimą, kurio metu nesugebėjo sustabdyti M. Kurausko ir J. Ališausko, ko pasekoje leido priešininkams pasiekti pirmą pergalę rezultatu 66:68 (16:15, 12:24, 13:9, 14:7, 11:13).

Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai nežymiai atitrūko, tačiau čia pat keturis taškus iš eilės surinkęs A. Tamošiūnas sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė penki iš eilės aikštės šeimininkų taškai, leidę jiems perimti iniciatyvą į savo rankas. Vietoje nestovėję „Kautros & Mesodermos-DB“ krepšininkai taip pat surinko kelis taškus iš eilės ir susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau kėlinuką geriau užbaigęs „DNC Eolto & ISL Santermitos“ žaidėjas T. Každailis išvedė savo ekipą į priekį. 16:15.

Antrą ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėjęs J. Demenius dar labiau atitolino aikštės šeimininkus, tačiau čia pat spurtą net 0:10 surengusi „Kautra & Mesoderma-DB“ persvėrė rezultatą savo naudai. Į tai šeimininkai atsakė vos vienu rezultatyvių išpuoliu, po kurio sekė dar šešis svečių taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ekipos žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų pakito nežymiai. 28:39.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų nepakito. Kiek vėliau, taikliu tolimu metimu, deficitą iki aštuonių taškų sumažino D. Budginas, tačiau čia pat rezultatyviai pasibaigusį išpuolį surengę „Kautra & Mesoderma-DB“ bei susigrąžino dviženklę persvarą. Nepaisant to, pačioje trečiojo kėlinuko pabaigoje du taškus su pražanga pelnęs T. Každailis sugebėjo sumažinti „DNC Eolto & ISL Santermitos“ deficitą iki septynių taškų. 41:48.

Ketvirto kėlinuko pradžioje lemiamą spurtą surengę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti priešininkus bei persverti rezultatą savo naudai, įgyjant minimalų pranašumą, tačiau pačiu laiku susiėmę svečių ekipos krepšininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, pasiduoti neketinę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai rezultatą išlygino bei išplėšė pratęsimą. 55:55.

Jau pačioje pratęsimo pradžioje aikštės šeimininkai sunkiai tvarkėsi su M. Kurausku ir J. Ališausku, kurie tempę „Kautrą & Mesodermą-DB“ į priekį. Vis tik, puolime sužibėję „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki minimumo. Aikštės šeimininkai turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje itin svarbų naudos metimą realizavęs V. Jacikas padėjo svečiams išvargti pergalę rezultatu 66:68.

Po pergalės nugalėtojų treneris Tadas Vaitkūnas kalbėjo: „Aš žinau, ir tiesiog jautėsi, jog mūsų komanda šiandien buvo gerokai stipresnė, tačiau jautėsi, jog šiandien teisėjai švilpė į vieną pusę, todėl tikrai neturėjo būti toks rezultatas. Tiek pražangos buvo padaromos į vieną pusę, tiek žingsniai švilpiami į vieną pusę. Kategoriškai sakyčiau, kad rezultatas turėjo būti visiškai kitoks. Žinoma, vienas iš lyderių susitraumavo, kitas irgi išėjo vidury rungtynių, gal todėl ir gavosi tokios įtemptos rungtynės, bet prie to tikrai prisidėjo ir teisėjai, 100 procentų“.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“: Aurimas Girskis – 19 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Každailis – 16 tšk., Ignas Vanagas – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

„Kautra & Mesoderma-DB“: Justas Ališauskas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 16 tšk., Henrikas Paulauskas – 12 tšk., Renatas Issak – 11 tšk.

„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)