Vėjų linija & Garliavos duona vs ASS & Endress H (60:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 988

Gruodžio 7 dieną, 19:15, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariosios rungtynės. Susirėmė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Ass & Endress H“ ekipos. Pirma rungtynių pusė buvo gan apylygi, tačiau trečiajame kėlinuke, svečiai sugebėjo atitolti nuo savo varžovų ir iškovotą pranašumą išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas (60 – 74).

Rungtynės prasidėjo kur kas geresniu šeimininkų žaidimu. Per pirmą kėlinio pusę, „Vėjų linija & Garliavos duona“ sugebėjo susirinkti 8 taškų pranašumą (14-6). Visgi, svečiai kėlinuko pabaigoje pelnė 7 taškus be atsako ir kėlinukui pasibaigus rezultatas buvo lygus (14 – 14).

Antrasis rungtynių kėlinukas prasidėjo, šeimininkams pelnant 4 taškus be atsako, tačiau iškart po to spurtavo svečiai.Laimėję atkarpą (4-17), jie išsiveržė į priekį (22-31). Šį kartą kiek geriau kėlinuką užbaigti pavyko šeimininkams. Ilgosios pertraukos metu komandas skyrė vos 4 taškai (31 – 35).

Trečiasis kėlinukas buvo kur kas geresnis svečių ekipai. Jau nuo pat kėlinuko pradžios „Ass & Endress H“ spurtavo (4-19) ir susikrovė 17 taškų deficitą. Ir nors šeimininkams iki kėlinuko pabaigos pavyko kiek sumažinti turimą deficitą, tačiau kėlinukui pasibaigus, svečiai vistiek buvo priekyje 14 taškų skirtumu (42 – 56).

Paskutinis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Per pirmas kelias minutes, svečiai padidino turėtą persvarą iki 21 taško. Šeimininkai dar bandė spurtuoti, tačiau nesėkmingai. Ass & Endress H“ ekipa laimėjo šias rungtynes 14 taškų skirtumu (60 – 74).

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 23 tšk., Giedrius Kaubrys – 17 tšk., Andrius Raila – 10 tšk. (13 atk. kam.)

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 32 tšk., Marijus Dimša – 17 tšk., Artūras Nausėda – 13 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Ass & Endress H“ ekipos treneris A.Šalaševičius:

„Na, priešininkai turbūt nebuvo pilnos sudėties. Na aišku mes irgi nebuvom pilnos sudėties, bet gal tiesiog panašaus pajėgumo komanda. Kažkaip lošėm su stipresnėm komandom, įktirom į tą pralaimėjimų liūną ir labai sunku buvo išlyst. Ši pergalė labai naudinga prichologiškai, ir lauksim antro etapo.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 21:57 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:26 val.)Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:34 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)