Vėjų linija & Garliavos duona vs Lemora (60:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Lemora“ pasiekė įtikinamą pergalę

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 22:36 val., peržiūros: 982

Lapkričio 9 dieną, 19:15 val. Pilėnų mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Lemora“ (svečiai). Nors stebint pirmuosius du kėlinukus atrodė, kad susitiko labai panašaus pajėgumo komandos, tačiau po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurie vienu metu pirmavo daugiau nei 20 taškų skirtumu. „Lemora“ puikiai sužaidė antroje rungtynių dalyje ir pasiekė įtikinamą pergalę, rezultatu 60:79.

Rungtynių pradžioje geriau startavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai, kurie puikiai gynėsi ir greitai pasiekė 7 taškų pranašumą, bet jų persvara labai greitai išnyko, o žaidimo skonį pajutę svečiai išlygino rezultatą. Dabar abi komandos žaidė gana lygiai, nei viena pusė taip ir nesugebėjo pasiekti rimtesnio pranašumo, o skirtumas tarp ekipų buvo ne daugiau nei 5 taškeliai. Lygus ir kietas, kupinas pražangų žaidimas tęsėsi du kėlinukus, o ilgoji pertrauka prasidėjo „Lemorai“ būnant priekyje 32:37.

Vėliau „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos žaidimas tarsi sustojo, krepšininkai stengėsi žaisti kontaktinį krepšinį, aikštelėje netrūko kietos kovos, tačiau toks žaidimo modelis buvo parankesnis svečiams, kurie laiku pataikė tolimus metimus, o varžovų klaidas paversdavo lengvais taškais. „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa taip ir nepakeitė savo braižo, šeimininkai ir toliau „vertė“ taškus per jėgą, o didelio atsilikimo panaikinti tokiais būdais nebuvo vilties. „Lemora“ puikiai sužaidė svarbiausiomis akimirkomis, komanda išsaugojo solidų pranašumą, bei užtikrintai laimėjo rungtynes 60:79.

„Lemora“:

„laimėti mums padėjo komandinis žaidimas ir gera gynyba“.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 17 tšk. (12 atk. kam.), Laurynas Varnas – 12 tšk., Vytautas Vaškevičius – 9 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Lemora: Martynas Švelnys – 19 tšk., Rokas Žalys – 16 tšk., Tomas Čeida – 12 tšk., Domantas Inkrata – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82) (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:03 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)Po atkaklių rungtynių „Lemora“ neužkibo ant „Rapala“ kabliuko ir šventė pergalę. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:10 val.)Net 57 Manto Čipo taškai padėjo pasiekti triuškinamą pergalę „Restauratoriai & Hausa“ ekipai (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:34 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą. (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 23:13 val.)