Best 4 You vs Lemora (82:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Best 4 You“ turėjo lengvą pasivaikšiojimą su „Lemora“

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1034

Spalio 25 dieną, 19:20 val., Jono Pauliaus II gimazijos sporto salėje, sustiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Lemora“ (svečiai). Šį vakarą aikštelėje intrigos nebuvo, jau nuo pat pirmojo kėlinuko į priekį pabėgo „Best 4 You“ krepšininkai, kurie turėjo retą progą pajusti triuškinamos pergalės skonį. Skirtumas vienu metu buvo pasiekęs beveik 30 taškų ribą, o susitikimas baigėsi laba lengva šeimininkų pergale, rezultatu 82:56.

Nors pirmosios minutės vyko gana lygiai, bet jau netrukus ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, kurie privertė ne kartą varžovus suklysti, o patys sėkmingai rengė greitas atakas, bei ėmė tolti. Skirtumas augo tolygiai iki pat ilgosios pertraukos. Buvo galima pastebėti, kad skiriasi komandų lygis, nes „Best 4 You“ ekipa puikiai suprato vienas kitą, retai klydo, tuo tarpu „Lemora“ rungtyniavo indvidualiais veiksmais ir komandinio žaidimo užuomazgų buvo nedaug. Tad nieko keisto, jog prasidedant ilgajai pertraukai „Best 4 You“ pelnytai pirmavo 42:24.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, skirtumas tarp ekipų dar labiau išaugo, o šeimininkų krepšininkai mėgavosi greitomis atakomis bei tolimais metimais. „Best 4 You“ komanda sugebėjo išlaikyti koncentraciją ir pirmaudami dideliu skirtumu, o rungtynių likimas jau buvo aiškus. „Lemoros“ žaidėjams kiek sėkmingiau pavyko sužaisti tik paskutinėmis minutėmis, bet komadna dėl pralaimėjimo neprarado geros nuotaikos, o susitikimas baigėsi rezultatu 82:56.

Vilius Lincevičius („Best 4 You“):

„tikėjomės sunkesnių rungtynių, galvojome, kad jaunesni varžovai mus nuvargins, pritrūksim jėgų, bet mūsų jaunimas pasirodo puikiai atsilaikė“.

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 21 tšk., Kristupas Kyžas – 16 tšk. (19 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Karolis Klimas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Aurimas Jakštas – 13 tšk., Lukas Jagminas – 11 tšk.

Lemora: Tomas Čeida – 23 tšk., Rokas Žalys – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Žygimantas Gudas – 9 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)Tik po pratęsimo „Best 4 You“ nugalėjo „Acme“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:13 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)