Elmova vs Lietuvos geležinkeliai (53:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1204

Lapkričio 9 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Elmova“ iki šių rungtynių buvo pralaimėję tris kartus, o „Lietuvos geležinkeliai“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (7:7), o netrukus komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (9:9). PRasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė „Lietuvos geležinkeliai“ (9:14). Visgi aštuntą minutę svečių puolimas ėmė strigti, o kėlinio pabaigą geriau sužaidusi „Elmova“ pasivijo ir pralenkė varžovus (17:15).

Antrą ketvirtį geriau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“. Svečiai pirmas penkias minutes gynėsi be klaidų ir pamažu didino persvarą. Po 11 be atsako pelnytų taškų „Lietuvos geležinkeliai“ buvo priekyje rezultatu 17:26. Prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmus taškus pelnė „Elmova“, o netrukus dar vienas šeimininkų metimas pasiekė tikslą (22:26). Devintą minutę „Lietuvos geležinkelių“ pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (24:32). Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (26:34).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem „Elmovos“ taškais (28:34). Antrą minutę „Lietuvos geležinkeliai“ padidino pranašumą iki 11 taškų (28:39). Netrukus spurtą pradėjo „Elmova“. Šeimininkai pelnė net 14 taškų be atsako ir įpusėjus septintai minutei privertė minutės pertraukėlės prašyti „Lietuvos geležinkelius“ (42:39). Po jos svečiai pasivijo šeimininkus (42:42). Per paskutines dvi kėlinio minutes šiek tiek geriau rungtyniavo „Lietuvos geležinkeliai“, kuriems pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (46:49).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė vienas taškas (50:51). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė svečiai (50:55). Jų pranašumas pamažu augo. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (52:61). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 1:0 laimėjo „Elmova“ (53:61). Per paskutines dvi rungtynių minutes „Lietuvos geležinkeliai“ gynėsi be klaidų, o šeši pelnyti taškai padidino jų pranašumą iki 14 taškų (53:67).

“Lietuvos geležinkeliai“ iškovojo antrą pergalę, o „Elmova“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Lietuvos geležinkelių“ treneris A.Grabauskas: „Sekėsi šiandien komandai neblogai. Pirmoje rungtynių pusėje valdėme situaciją, nors žaidėme taškas į tašką. Manau, komandos trenerio trauma aikštėje komandą sutelkė. Pradžioje komanda gal šiek tiek pasimetė, varžovai pasivijo ir persvėrė rezultatą, bet vėliau susitelkimas padėjo ir pradėjome žaisti kaip kumštis, kiekvienas už kiekvieną, dirbti gerai gynyboje. Išjungėme iš žaidimo varžovų pagrindinį žaidėją A. Vaivadą. Manau tai ir buvo pagrindinė pergalės priežastis. Darbas gynyboje ir puolime išnaudojimas lyderių.“ Paklaustas, ar varžovai buvo gerai įvertinti prieš rungtynes, treneris atsakė: „Mes ir neesame favoritai, turime vieną pergalę ir vertinome tikrai rimtai. Manome, kad su jais teks ir mažojoje taurėje pakovoti. Žodžiu, varžovus vertiname rimtai.“

„Elmovos“ treneris A.Lingė: „Šiandien vėl kaip užburta. Atkarpomis parodėme, kad galime gerai sužaisti, bet savo bėdų neištaisėme. Bus idomu pažiūrėti, bet tikriausiai ketvirtame kėlinyje varžovus paleidome. Tiesiog nesusitvarkome atkarpomis. Kaip ir žaidžiame lygiai, bet vėliau paleidžiame kelias atkarpas varžovus į priekį dideliu skirtumu ir vėliau jau viskas būna aišku.“ Paklaustas, kas pagerėjo nuo pirmų sezono rungtynių, treneris atsakė: „Susižaidimo aišku kolkas trūksta. Žaidėjai keičiasi, todėl pagerėjimo aikštelėje dar nematome. Tikimės tai matysime ateityje.“

Elmova: Audrius Vaivada – 16 tšk., Kęstutis Petkevičius – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Sadauskas – 7 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Deividas Šilanskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Dalius Grušauskas – 15 tšk., Mindaugas Visockis – 10 tšk.

„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:18 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)„Acme“ išplėšė pratęsimą, tačiau jame pergale džiaugėsi „Lietuvos geležinkeliai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:15 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)