Dentist Team vs Karo medicinos tarnyba (77:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 20:02 val., peržiūros: 958

Lapkričio 8 dieną, 16:00 val., Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Karo medicinos tarnyba“ (svečiai). Pirmuosius du kėlinukus komandos žaidė labai lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečių žadimas išsiderino, o tritaškiais metimais varžovus baudę „Dentist Team“ nutolo, kol jų pranašumas pasiekė 20 taškų ribą. Šeimininkų pranašumas nekėlė abejonių, o užtikrinta pergalė jau buvo jų rankose 77:54.

Rungtynių pradžioje komandos sunkiai rinko taškus, dažnai klydo, krepšininkai net būdami laisvi atakavo neužtikrintai, o žaidimas praktiškai visą laiką vyko taškas į tašką. Rungtynėms įsibėgėjus krepšininkai jau stengėsi žaisti agresyviau, buvo vis fiksuojama vis daugiau pražangų, o žaidėjai ne kartą stojo prie baudų metimo linijos. Tačiau ir čia trūko užtikrintumo ir net šiuo lengviausiu būdu pelnyti taškus krepšininkai nepasinaudojo. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams turint vos 1 taškelio pranašumą 31:30.

Po ilgosios pertraukos „Dentist Team“ smeigė keletą tritaškių metimų, o netrukus sekė ir puikus jų darbas gynyboje, tad svečiai suskubo paprašyti pertraukėlės. Bet „Karo medicinos tarnybos“ žaidimas nepagerėjo, o komanda netgi dar labiau skendo. Šeimininkai pagaliau pajautė savo žaidimą, o įvairiapusiškas puolimas leido pasiekti ir labai solidų – 20 taškų pranašumą. „Karo medicinos tarnyba“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir prasta antra rungtynių pusė nulėmė jų pralaimėjimą 77:54.

Raimondas Krasnickas („Dentist Team“):

„abi komandos žaidė tarsi mergaičių tarpklasinėse varžybose, krepšinkai runtyniavo visiškai be emocijų“.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 25 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Zaveckas – 23 tšk., Darius Jegorovas – 19 tšk. (8 rezult. perd.)

Karo medicinos tarnyba: Marius Zdanauskas – 21 tšk., Raimondas Savulis – 10 tšk., Marius Zapalis – 8 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.) „Rapala“ nesunkiai susitvarkė su „Dentis team“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:09 val.)