Restauratoriai & Hausa vs Lemora (93:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1053

Gruodžio 13 dieną, 20:45 val., „Kauno energijos“ sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės F pogrupio lyderiai „Restauratoriai & Hausa“ (8-0) ir penktoje grupės vietoje žengiantys „Lemoros“ (5-3) krepšininkai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo aktyviu ir rezultatyviu svečių krepšininkų žaidimu, kurie taiklių tritaškių bei veržlaus žaidimo dėka įpusėjus kėlinukui pirmavo 7:15. Visgi, grupės lyderiai antroje ketvirčio pusėje sužaidė idealiai, peremė iniciatyvą į savo rankas ir sulig sirena pataikytas A. Mikalonio tritaškis leido šeimininkams pirmauti jau 30:21.

Antrajame kėlinuke „Lemora“ krepšininkai sugebėjo sušvelninti skirtumą iki minimumo 36:35, tačiau sėkmingiau sužaista kėlinuko pabaiga „Restauratoriams & Hausai“ po dviejų ketvirčių leido pirmauti 47:39.

Trečiajame kėlinuke „Restauratoriai & Hausa“ įjungė dar didesnę pavarą ir taiklūs tolimi metimai, greitos bei rezultatyvios atakos jiems leido pirmauti net trisdešimties taškų persvara 73:43. Tuo tarpu, svečiams vis nesisekė rasti kelio link varžovų krepšio. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 75:47.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Nors ir „Lemorai“ pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą iki 82:62, tačiau grupės lyderių spurtas kėlinuko pabaigoje 11:0 leido užbaigti rungtynes turint triuškinamą persvarą 93:62. Tai buvo devintoji iš eilės „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkų pergalė.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A. Milkius kalbėjo: „tikėjomes to, kaip sakant. Antras etapas, žaidėme su nauja komanda, bet viskas normaliai“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 22 tšk., Mantas Čipas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 10 tšk. (13 atk. kam.), Jūris Goštautas – 10 tšk., Augustas Mikalonis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Lemora: Martynas Švelnys – 24 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Domantas Inkrata – 16 tšk. (10 atk. kam.), Rokas Žalys – 6 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)