Hidraulinės sistemos vs Restauratoriai & Hausa (71:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Restauratorius & Hausa“ ir pateko į Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių finalą

2016 balandžio 05 d., Antradienis, 23:04 val., peržiūros: 1018

Balandžio 5 dieną „Kauno kolegijos“ mažojoje salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių didžiosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ priemė svečius „Restauratorius & Hausa“. Pirmas pusfinalio rungtynes rezultatu 57:76 buvo laimėję „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3). Netrukus komandos pelnė po du taškus (5:5). Ketvirtą minutę komandų puolimas ėmė strigti, jos taškus rink otik baudų metimais. Įpusėjus šeštai minutei rezultatas buvo lygus (8:8), o minutės pertraukėlės paprašė „Hidraulinės sistemos“. Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „Hidraulinės sistemos“, bet netrukus į tai dviem taikliais metimais atsakė „Restauratoriai & Hausa“ (11:12). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė septynis taškus be atsako (18:12). Baigiantis kėliniui „Restauratoriai & Hausa“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (18:14).

Antras kėlinys vyko itin nerezultatyviai. Pirmas dvi antro ketvirčio minutes be klaidų gynėsi „Hidraulinės sistemos“, o per tą laiką šeimininkai pelnė šešis taškus (24:14). Mnutės pertraukėlės paprašė „Restauratoriai & Hausa“, kurie po jos gynėsi be klaidų. Šeštą minutę „Restauratoriai & Hausa“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (24:18). Aštuntą minutędar du taškus pelnė „Restauratoriai & Hausa“, o „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa“ gynėsi be klaidų, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė du taškai (24:22).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Hidraulinių sistemų“ dvitaškiu (26:22). Į tai „Restauratoriai & Hausa“ atsakė dviem taikliais metimais, po kurių rezultatas tapo lygus (26:26). Komandos žaidė lygiai, o kėlinio viduryje buvo surinkusios po 31 tašką. Visgi antrą kėlinio pusę geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė 10 taškų be atsako (41:31). Devintą minutę „Restauratoriai & Hausa“ varžovų spurtą sustabdė, bet prieš lemiamą ketvirtį „Hidraulinės sistemos“ turėjo 12 taškų pranašumą (45:33).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu M. Markevičiaus tritaškiu su varžovo pražanga (49:33). „Restauratoriai & Hausa“ bandė vytis varžovus, bet tai sekėsi sunkiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 16 taškų (37:53), o „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės. Netrukus P.Mickūnas ir M.Čipas buvo nubausti techninėmis pražangomis. Po nepilnų dviejų minučių jie gavo ir po antrą techninę pražangą. Rungtynių pabaigoje iniciatyvą turėjo „Hidraulinės sistemos“. „Restauratoriai & Hausa“ neatkūrė intrigos ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 71:50.

“Hidraulinės sistemos“ balandžio 16 dieną 18:30 kausis dėl pirmos vietos prieš „Kauno oro uostą & KAMS“. „Restauratoriai & Hausa“ 17:00 kovos dėl trečios vietos prieš „Vieningą Kauną“.

„Hidraulinių sistemų“ žaidėjas Karolis Šabūnas: „Labai džiaugiamės, kad pavyko laimėti šias rungtynes. Galiu pasakyti, kad mūsų komanda kaip kumštis. Tai pasako mūsų darbai. Antrus metus iš eilės žaisime finale. Džiaugiamės džiaugiamės, o daugiau neturiu ką pasakyti. Ačiū.“ Paklaustas, ar komanda planavo daugiau žaisti po krepšiu nei remtis tritaškiais, žaidėjas atsakė: „Viskas priklauso nuo salygų. Šiandien salygos tokios, kad salė maža, nebuvo vietos per daug judėti, varžovai pakankamai atletiški, spaudė. Buvo sunku sustatyti žaidėjus deriniams ir neišėjo atakų užbaigti tritaškiais metimais, teko jas baigti iš po krepšio.“ Paklaustas, kada patikėjo pergale, žaidėjas atsakė: „Kada rungtynės persivertė į antrą pusę.“ Paklaustas, ką galvoja apie finalą, žaidėjas atsakė: „Varžovai žinomi, bet šiemet labai stipriai sustiprėję. Yra labai didelė pagarba jaučiama jiems, nežinau kaip bus, bet tikiuosi turėsime pirmą vietą.“

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 18 tšk. (14 atk. kam.), Martynas Kudakas – 14 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 8 tšk., Jūris Goštautas – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Kauno tiltų“ ir „Restauratorių & Hausos“ serijoje ‒ lygybė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)