Kautra & Mesoderma-DB vs Acme (72:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 03:46 val., peržiūros: 883

Lapkričio 27 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Kautra & Mesoderma-DB“ (šeimininkai) ir „Acme“ ekipos. Šios rungtynės buvo ypač įtemptos ir praktiškai visas rungtynes, komandos kovėsi taškas į tašką. Visgi, kiek geriau ketvirtą kėlinuką sužaidė svečiai ir laimėjo rezultatu (72 – 67).

Pirmasis kėlinukas kur kas geriau prasidėjo svečiams. Jie nieko nelaukę spurtavo (5-18) ir susikaupė padorų 13’os taškų pranašumą. Visgi, šeimininkams pavyko kiek geriau užbaigti ketvirtį ir iki kėlinuko pabaigos sumažinti deficitą iki 8 taškų (13 – 21).

Antrasis kėlinukas buvo visiška priešingybė pirmam. Šį kartą šeimininkai pradėjo su trenksmu. Spurtuodami (12-2), jie išsiveržė į priekį rezultatu (25-23). LIkusi kėlinuko dalis buvo stebėtinai lygi. Rezultatas ilgosios pertraukos metu buvo (34 – 33) šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje visiškai išsilygino. Abi ekipos buvo visiškai, pilnai vertos viena kitos. Po stebėtinai lygaus trečio kėlinuko, kuris paibaigė lygiosiomis (17-17), šeimininkai išsaugojo tą patį minimalų pranašumą (51 – 50).

Paskutinis rungtynių kėlinukas kaip ir tikėtąsi, buvo pilnas įtampos. Tačiau pirmoje kėlinuko pusėje, šeimininkų puolimas tiesiog sužibėjo. „Kautra & Mesoderma-DB“ šiame ketvirtyje atakavo net 88% iš dviejų taškų zonos. Tai jiems jau kėlinukui įpusėjus leido susikaupti 8 taškų pranašumą. Ir nors „Acme“ gretose Darius Arlauskas dar bandė gelbėti komandą savo puikiu tritaškių šou, tačiau šeimininkai atitolę, jau varžovų nebeprisileido. Galutinis rungtynių rezultatas (72 – 67).

Kautra & Mesoderma-DB: Mantas Karauskas – 21 tšk., Henrikas Paulauskas – 14 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

Acme: Darius Arlauskas – 30 tšk., Paulius Katkevičius – 11 tšk., Darius Pukštys – 10 tšk.

„Kautra & Mesoderma-DB“ ekipos treneris T.Vaitkūnas:

„Gal kiek atsipalaidavę žaidėm, tačiau paskutiniam kėlinuke susiėmėm. Varžovai sumetė savo metimus kai kuriuos sunkius, tačiau mums reikėjo pergalės, nesvarbu kokiu skirtumu tai lemiamais momentais susiėmėm“

„Acme“ komandos treneris J.Čižauskas:

„Nu matot, nepakrito metimai, neapsigynėm, to paskmėje ir pralošėm“

„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:00 val.)Dramatiškoje kovoje pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)