Elmova vs Vilmista (73:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 1133

Gruodžio 21 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „Vilmistą“. „Elmova“ buvo iškovoję vieną pergalę ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Vilmistos“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Netrukus persvarą įgijo ir pamažu didino „Elmova“. Penktą minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 15:7. Pasibaigus pirmai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (20:11), o „Vilmista“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos keturis taškus be atsako pelnė svečiai (20:15). Svečiai pamažu mažino persvarą, o aštuntą minutę komandas skyrė tik du taškai (24:22). Per likusį laiką „Elmova“ padidino persvarą iki keturių taškų (28:24).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes „Elmovos“ persvara buvo penki taškai (33:28). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (38:33). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Vilmista“ (38:39). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „Elmova“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (44:39). Ketvirčio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms „Elmova“ turėjo penkių taškų persvarą (48:43).

Trečio kėlinio pradžioje „Vilmista“ pelnė keturis taškus be atsako (48:47). Penktą minutę „Elmovos“ persvara vėl padidėjo iki penkių taškų (54:49). Netrukus spurtą pradėjo „Elmova“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (54:55). Septintą minutę „Elmova“ pirmavo rezultatu 58:55, o netrukus spurtą pradėję „Vilmista“ pelnė penkis taškus be atsako (58:60). PEr paskutines tris kėlinio minutes „Vilmista“ išsaugojo dviejų taškų pranašumą (62:64).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (64:66). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Vilmista“, po kurių trečią minutę svečių pranašumas padidėjo iki 10 taškų (64:74). Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 11 taškų (66:77), o minutės pertraukėlės paprašė „Elmova“ (66:77). Po jos svečių pranašumas aptirpo iki šešių taškų (71:77). Iki kėlinio pabaigos buvo likę trys minutės, o minutės pertraukėlės prireikė „Vilmistai“. Po jos svečiai gerai gynėsi ir neleido varžovams priartėti. Pergalę rezultatu 73:83 iškovojo „Vilmista“.

“Vilmista“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Elmova“ pralaimėjo devintą kartą.

„Vilmistos“ treneris M.Vilimas: „Pirmą kartą susirinko visa komanda. Daug smagiau žaisti, yra kam keistis ir šiandien labai tikėjomės pergalės. Paskutinis pralaimėjimas buvo labai apmaudus. Šiandien jis buvo jaučiamas. Varžovai buvo panašaus lygio, bet stengėmės, laimėjome ir labai tuo džiaugiamės.“ Paklaustas, kas padėjo ketvirtame kėlinyje įgyti persvarą, treneris atsakė: „Iš tikro galvojome, kad dar vienas pralaimėjimas mus dabaigtų ir baigtume karjerą. Dėl to susiėmėme ir laimėjome, stengėmės labai.“

„Elmovos“ treneris A.Lingė: „Šiandien pritrūko to paties kaip ir kiekvienose rungtynėse. Ta pati bėda išlikus. Mes kažkurią atkarpą sužaidžiame blogai ir paskui būna viskas.“ Paklaustas, kas lėmė blogą atkarpą ketvirtame kėlinyje, treneris atsakė: „Sunku kažką komentuoti. Mes nepataikėme, jie įmetė kelis svarbius taškus, o vėliau gal ir laiko pritrūko. Metėme kelis neparuoštus metimus ir turime ką turime.“

Elmova: Paulius Juchnevičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Vaivada – 21 tšk., Kęstutis Petkevičius – 10 tšk., Skirmantas Staniulis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Vilmista (S): Giedrius Rinkevičius – 23 tšk., Šarūnas Petraitis – 22 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 10 tšk.

„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Enerstena“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikusi „Elmovos“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:55 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)