Vieningas Kaunas vs Callcredit (74:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Callcredit“ privertė pirmą kartą suklupti „Vieningo Kauno“ krepšininkus

2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 19:26 val., peržiūros: 1005

Sausio 23 dieną, šeštadienį, A. Sabonio sporto centre susitiko „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės G pogrupio lyderiai „Vieningas Kaunas“ (13-0) ir trečioje vietoje buvę bei svečių teisėmis žaidę „Callcredit“ (10-4) krepšininkai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „Callcredit“ ekipos spurtu 0:9. Tačiau „Vieningo Kauno“ krepšininkai po minutės pertraukėlės atsibudo, pelnė iš eilės septynis taškus ir prisivijo varžovus 7:9. Geriau sužaista kėlinuko pabaiga šeimininkams leido po pirmo ketvirčio ir pirmauti 19:18.

Antrajame kėlinuke ir toliau aikštėje vyravo lygi kova, o įpusėjus ketvirčiui ir toliau minimalų pranašumą turėjo „Vieningas Kaunas“ 28:27. Visgi, kėlinuko pabaigoje D. Šiumetos ir M. Dabulio vedini „Callcredit“ krepšininkai spurtavo ir pabaigė antrąjį ketvirtį turėdami aštuonių taškų pranašumą 32:40.

Trečiajame ketvirtyje „Callcredit“ krepšininkai nepaleido turimos iniciatyvos iš savo rankų ir visą kėlinuko laiką turėjo 6-12 taškų pranašumą. Kėlinuką svečiai pabaigė penkiais iš eilės taškais, kurie leido pirmauti 48:59.

Visgi, O. Stropaus ir M. Sadausko taiklių metimų dėka ketvirto ketvirčio pradžioje „Vieningas Kaunas“ spurtavo 10:0 ir atkūrė intrigą šiose rungtynėse, o po M. Sadausko tolimo metimo kėlinuko viduryje ir persverė rezultatą 66:64. Bet tada „Callcredit“ atsakė spurtu 0:10 ir išsiveržė į priekį 66:74. Tačiau viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje. Septyni iš eilės taškai šeimininkams leido sumažinti skirtumą iki minimumo 73:74. Tačiau „Vieningo Kauno“ netaiklūs metimai rungtynių pabaigoje leido šiose rungtynėse pergale džiaugtis „Callcredit“ krepšininkams. Galutinis rungtynių rezultatas 74:76.

Po rungtynių „Vieningo Kauno“ ekipos treneris V. Vaitkevičius kalbėjo: „aš planavu likti nepralimėjus, bet tebūnie mums tai gera pamoka. Iš tikrųjų, tragiškai nekrito, o varžovai buvo tikrai labai užsidegę, labai norėjo pergalės. Manau, bus tai gera pamoka, kaip prieš norinčius laimėti varžovus reikia ir patiems būti užsidegus, užsivedus ir stengtis iš visų jėgų“.

Tuo tarpu „Callcredit“ ekipos žaidėjas K.Česnulevičius, paklaustas, ar komanda jau pasiekė geriausią savo formą, teigė: „sunku pasakyti, tikėkimės, kad geriausia forma bus atkrintamosiose varžybose, nes čia dar toli šviečia. Ketvirtadienį turėjome sunkias varžybas prieš tiesioginius varžovus dėl trečios vietos, gerai žaidėįm, laimėjom, kaip tik daviau interviu, ir sakiau, kad susikausim šeštadienį, žiūrėsim, kaip ten pavyks. Ačiū varžovams už kietą kovą, iš tikrųjų, mes sužaidėme pagal savo planą, kaip ir planavome sužaisti, atstovėjome gynyboje, pataikėm metimus. Bet, aišku, turėjom dešimt taškų persvarą, kvailos klaidos, jie stiprūs žmonės, pasivijo. Ir džiaugiamės, kad galą pavyko ištempti. O dėl formos, tai sakau, tikėsimės, kad žaisime dar geriau“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Vieningas Kaunas: Artūras Lencevičius – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Mantas Sadauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 9 tšk.

Callcredit: Darius Šiumeta – 17 tšk., Martynas Dabulis – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Arūnas Rimas – 13 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Šiupinys – 12 tšk.

„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)Po ilgosios pertraukos savo žaidimą atradęs „Vieningas Kaunas“ pratęsė pergalių seriją (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Blankus rungtynių startas nesutrukdė „Vieningam Kaunui“ nuskinti „Įmonių“ lygos bronzos (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 19:43 val.)