Lietuvos geležinkeliai vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (36:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1045

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Lietuvos geležinkeliai“ (šeimininkai) ir „LSMU – statybų vizija“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje „LSMU – statybų vizija“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir su kiekvienu kėlinuku įrodinėjo, kad jie šiandien yra verti pergalės. „LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 36:63

Rungtynės prasidėjo „LSMU – statybų vizija“ ekipos spurtu ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 2:12). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko atrasti savąjį žaidimą ir sušvelnino skirtumą iki 6 taškų. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje „LSMU – statybų vizija“ užpuolė keletą greitų atakų ir atstatė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmo kėlinio – 10:19.

Antrajam kėlinukui prasidėjus svečiai suaktyvino savo gynybą, kur tai leido padidinti pranašumą iki 13 taškų ( 11:24). „Lietuvos geležinkeliai“ toliau strigo kietoje gynyboje varžovų , o „LSMU – statybų vizija“ toliau demonstravo komandinį žaidimą ir padidino pranašumą iki 18 taškų ( 14:32). Per likusias dvi minutes „LSMU – statybų vizija“ puolimas apstojo , o šeimininkai sušvelnino skirtumą iki 16 taškų – 17:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ sumažino atotrūkį iki 12 taškų, tačiau „LSMU – statybų vizija“ ekipos narys, T.Švedas, pataikė tris tolimus metimus paeiliui ir tai leido savo komandai padidinti pranašumą iki 21 taško ( 24:45). Aikštelės šeimininkams pavyko atsigauti po šalto dušo ir D.Šilansko individualiais veiksmai sušvelnino skirtumą iki 15 taškų – 30:45.

Ketvirtajam kėlinukui prasidėjus „Lietuvos geležinkeliai“ ekipos žaidimas subyrėjo, kur neugebėjo pelnyti taškus visas septynias minutes, o „LSMU – statybų vizija“ didino savo pranašumą ( 30:57). Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė A.Vataitis tolimu metimu.Vis dėlto, šeimininkams nepavyko atsigauti , o „LSMU – statybų vizija“ ekipa išsaugojo susikrautą pranašumą ir šventė šios dienos rungtynėse triuškinančią pergalę, rezultatu – 36:63.

Lietuvos geležinkeliai: Deividas Šilanskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 6 tšk., Simas Ragauskas – 5 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Tautvydas Švedas – 18 tšk., Neilas Zagorskis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 10 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ iškovojo nesunkią pergalę (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:08 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 17:41 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)Antroje rungtynių pusėje solidžiau rungtyniavusi „LSMU ‒ Statybų Vizija“ nukovė „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:53 val.)