Dentist Team vs Lietuvos geležinkeliai (83:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 990

Gruodžio 13 dieną, 16:00 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Lietuvos geležinkeliai“ (svečiai). Abi komandos šiandien susirinko labai negausiai (atitinkamai 7 ir 5 žaidėjai). Du kėlinukus „Lietuvos geležinkeliai“ labai sėkmingai priešinosi aikštelės šeimininkams, tačiau po ilgosios pertraukos jiems ėmė trūkti jėgų, o tuo pasinaudoję „Dentist Team“ krepšininkai pasiekė maždaug 10 taškų pranašumą ir panašus skirtumas išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos 83:71.

Rungtynių pirmoji pusė buvo gana lygi, abi komandos žaidė taškas į tašką ir nei viena pusė neturėjo nors kiek ryškesnio pranašumo. „Lietuvos geležinkeliai“ iš pradžių daugiausia rėmėsi vien S. Ragausko indvidualiu mesitriškumu, bet varžovams jį pristabdžius surado kitą lyderį, o juo tapęs M.Visockis varžovus labai sėkmingai baudė tolimais metimais. Būtent tritaškiai metimai ir leido svečiams nutolti, o ilgoji pertrauka prasidėjo jiems pirmaujant rezultatu 36:42.

Antroje susitikimo dalyje „Lietuvos geležinkeliai“ jau nebesijautė labai užtikrintai, o tai lėmė aktyvesnė šeimininkų gynyba ir žinoma nuovargis, kuris turėjo ateiti, nes komandoje nebuvo nei vieno atsarginio žaidėjo. „Dentist Team“ komandos stiprybę nulėmė labai darnus komandinis žaidimas. Ne vienas ir ne du krepšininkai šeimininkų gretose pelnė dviženklį taškų skaičių, o pagalba ginantis ir kovojant dėl kamuolių padėjo ir persverti rezultatą savo naudai. Netrukus „Dentist Team“ pabėgo nuo varžovų ir pasiektą pranašumą sėkmingai išlaikė iki dvikovos pabaigos. „Lietuvos geležinkeliai“ paprasčiausiai nerado būdo sugražinti intrigai ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 83:71.

Raimondas Krasnickas („Dentist Team“):

„labai smagu pradėti antrą etapą pergalingai, tikiuosi jų bus ir daugiau“.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 19 tšk. (11 rezult. perd.), Donatas Stasaitis – 15 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arvydas Kuncius – 15 tšk. (15 atk. kam.), Vaidotas Stalerūnas – 15 tšk., Ignas Aksomaitis – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 38 tšk., Simas Ragauskas – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 10 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.) „Rapala“ nesunkiai susitvarkė su „Dentis team“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)