Omega vs Kauno oro uostas & KAMS (76:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų.

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 21:41 val., peržiūros: 1132

Pirmadienį, gruodžio 7 dieną, Ringaudų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Omegos" ir svečių teisėmis žaidę "Kauno oro uostas & KAMS" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno oro uostas & KAMS" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:23). Antrame kėlinyje "Omegos" krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo – (38:39). Trečiame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai, bet po trijų kėlinių priekyje vis dar buvo svečiai – (61:63). Ketvirtame kėlinyje "Kauno oro uostas & KAMS" atitolo nuo "Omegos" krepšininkų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (76:91).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 5 iš eilės pelnytais "Kauno oro uostas & KAMS" komandos taškais, po kurių savo taškų sąskaitą atidarė ir "Omegos" krepšininkai ir sužaidus 2 minutes rezultatas tapo – (2:5). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 5 taškų – (8:13). Antroje kėlinio dalyje "Kauno oro uostas & KAMS" surengė dar vieną mini spurtą – (5:10) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:23).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, po kurių svečiams pavyko vienu taškų padidinti atsilikimą tarp komandų – (18:29). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Omegos" krepšininkai sumažino skirtumą iki 9 taškų – (24:33). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko pristabdyti svečių puolimą, patys surengė spurtą – (14:6) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik 1 taškas – (38:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo 3 iš eilės pelnytais "Omegos" krepšininkų taškais, kurie pirmą kartą rungtynėse leido šeimininkams pirmauti – (41:39). Vėliau komandų žaidimas išsilygino, pirmaujanti ekipa net kelis kartus spėjo pasikeisti. Sužaidus apie 5 minutes svečiai pirmavo rezultatu – (54:55). Vėliau svečių ekipai pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės ir rezultatas tapo – (54:61). Per likusį laiką šeimininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (61:63).

Ketvirto kėlinio pradžia kiek geriau susiklostė "Omegos" krepšininkams, kurie sužaidus 2 minutes įsiveržė į priekį – (66:65). Vėliau komandos dar 3 minutes keitėsi tiksliomis atakomis, po kurių kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus – (73:73). Bet tai buvo paskutinis kartas kai tarp komandų rezultatas buvo lygus. Per likusį kėlinio laiką svečiai surengė lemiamą spurtą – (3:18) ir po sunkios kovos iškovojo pergalę rezultatu – (76:91).

Po pralaimėtų rungtynių "Omegos" komandos treneris kalbėjo: "Nesusitvarkėme su dideliais varžovų žmonėm. Varžovai turi du didelius žmones, atkovojo daug kamuolių, turėjo progų antru bandymu kartoti metimus. Šiandieną puolime mes kažkiek neužtikrintai žaidėme, neįmetėme tų savo metimų, gal šiandieną to ir pritrūko."

Omega: Mantas Zubavičius – 20 tšk., Remigijus Kasperavičius – 18 tšk., Amandas Urkis – 14 tšk.

Kauno oro uostas & KAMS: Justinas Pavlavičius – 35 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 25 tšk., Darius Šilinskis – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)Kietoje kovoje stipresni buvo „Omegos“ krepšininkai (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)