Enerstena vs Vilmista (48:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą

2016 sausio 12 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 1024

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Enerstena“, tačiau jiems nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose. „Vilmista“ persvėrė rezultatą, kur išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 48:67.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie paeiliui pataikė keturis tritaškius metimus paeiliui ir įgijo 7 taškų pranašumą ( 14:7). Vis dėlto, „Enerstenai“ nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose ir varžovai ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, kol galiausiai išlygino ( 16:16). Po pirno kėlinuko rezultatas buvo lygus – 16:16.

Antram kėlinukui prasidėjus „Enerstena“ įkrito į duobę nesisekė nei puolime, nei gynyboje, o tuo pasinaudoję „Vilmista“ žaidėjai surengė spurtą net 11:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 18:27). Šeimininkams pavyko atsigauti ir apmažinti skirtumą iki 5 taškų, bet „Vilmista“ greitomis atakomis atstatė turėtą pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką „Vilmista“ pirmavo 7 taškai – 24:31.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Vilmista“ smeigė du paeiliui tritaškius ir pranašumas išaugo iki 11 taškų, o dar po keletos minučių neleido varžovams pelnyti ilgą atkarpą taškų ir svečiai padidino pranašumą iki 21 taško ( 29:50). „Ernestenai“ toliau niekaip nepavyko atsigauti po šalto dušo, o svečiai išlaikė susikrautą pranašumą savose rankose – 34:55.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė mažinti skirtumą greitomis atakomis, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 38:62). „Enerstena“ nenuleido rankų ir sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 18 taškų ( 46:64). Po minutės pertraukėlės „Vilmista“ užtikrintai sužaidė kėlinuko pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 48:67.

Po pralaimėtų rungtynių „Enerstenos“ ekipos treneris, K.Gudeliauskas, teigė:“ Šiandien buvo padrikas žaidimas. Nekrito visai nei tritaškiai metimai, nei iš po krepšio. Toks ir žaidimas. Taip ir užsibaigė paskui, ką čia pasakysi.“

Enerstena: Andrius Rimavičius – 10 tšk., Nerijus Aleknavičius – 10 tšk., Edgaras Daniliauskas – 7 tšk. (11 atk. kam.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 17 tšk. (12 atk. kam.), Egidijus Plenta – 11 tšk. (14 atk. kam.), Giedrius Džiaugys – 11 tšk., Gytis Mikėnas – 11 tšk., Kornelijus Bitė – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Elmovos“ penketukas nesunkiai susitvarkė su „Enerstena“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:13 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)