Legama vs Lietuvos geležinkeliai (94:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“

2015 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 19:56 val., peržiūros: 1059

Šeštadienį, gruodžio 5 dieną, A. Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Legamos“ ir svečių „Lietuvos geležinkelių“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo svečių krepšininkai ir nežymiai atitrūko, tačiau vėliau susiėmę aikštės šeimininkai varžovus pasivijo. Antrame kėlinuke žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai, tačiau kelis epizodus sėkmingiau sužaidusi „Legama“ prieš ilgąją pertrauką turėjo penkių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos puolime žymiai geriau atrodę šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė jau dvylika taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje dar labiau nutolusi „Legama“ atsipalaidavo per anksti ir leido „Lietuvos geležinkeliams“ kiek sušvelninti deficitą, tačiau, nepaisant to, pergale vistiek džiaugėsi aikštės šeimininkai. 94:81 (22:23, 19:13, 26:19, 27:26).

Susitikimą kiek geriau pradėję „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkai spurtavo bei įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau, svečių krepšininkai dar labiau atitolo, tačiau pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai surinko penkis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki trijų taškų. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau kiek rezultatyviau sužaidusi „Legama“ rezultatą išlygino. Einant kėlinuko laikui į pabaigą „Lietuvos geležinkeliai“ dar buvo susigrąžinę didesnę persvarą, tačiau per likusį laiką žymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo. 22:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Legama“ ir toliau tęsė sėkmingą puolimą, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatą dar išlygino, tačiau aštuonis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą. Į tai svečių ekipos krepšininkai atsakė taip pat aštuoniais taškais be jokio varžovų atsako, taip ir vėl išlygindami rezultatą, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką dar penkis taškus iš eilės sukrapštę aikštės šeimininkai išėjo ilsėti turėdami penkių taškų pranašumą. 41:36.

Po ilgosios pertraukos nežymiai deficitą sušvelninę „Lietuvos geležinkeliai“ kiek pristabdė puolimą, kuo puikiai pasinaudoję „Legamos“ žaidėjai surengė spurtą 6:0 ir įgijo jau devynių taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus trečiam ketvirčiui ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai įgijo jau dviženklį pranašumą. Vienu metu skirtumas tarp komandų siekė devyniolika taškų, tačiau kėlinuką rezultatyviai užbaigę svečių žaidėjai sumažino savo atsilikimą iki dvylikos taškų. 67:55.

Paskutinę rungtynių dalį geriau pradėję šeimininkai ir vėl įgijo solidesnę persvarą, tačiau kelis sėkmingus epizodus sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ ir vėl sušvelnino atsilikimą. Vis tik, nuolaidžiauti nesiruošę „Legamos“ krepšininkai vėl atitolo, tačiau per anksti atsipalaidavo ir svečių ekipos žaidėjai ėmė mažinti deficitą, Vis tik, lemiamą šturmą atlaikę aikštės šeimininkai neiššvaistė visos persvaros, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 94:81.

Po pergalės nugalėtojų trenerio pareigas ėjęs Erikas Griškevičius kalbėjo: „Šiandien mes atėjome su ta mintimi, jog ir turime laimėti, todėl, manau, kad tas mums pradžioje ir pakišo koją. O šiaip, net neabejojome savo pergale šiandien. Iš tikrųjų mums trūko keitimų, jeigu būtume turėję daugiau keitimų, tai, manau, skirtumas būtų buvęs didesnis, nes mūsų žaidėjai yra geresni ir komandinis žaidimas taip pat geresnis“.

„Legama“: Arminas Šaulys – 34 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Darius Žukauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Navickas – 16 tšk. (5 išpr. praž.)

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis – 26 tšk., Dalius Grušauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Simas Ragauskas – 19 tšk.

Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Senukų“ ekipai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:30 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Senukai“ palaužė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Acme“ išplėšė pratęsimą, tačiau jame pergale džiaugėsi „Lietuvos geležinkeliai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:15 val.)„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:18 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)