Kautra & Mesoderma-DB vs Callcredit (77:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ištvermės mūšyje be keitimų „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ revanšavosi keturiese likusiems „Callcredit“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:13 val., peržiūros: 1055

Vasario 7-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio susitikimas tarp savo aikštėje žaidusių „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „Callcredit“ ekipos.

Rungtynes „Callcredit“ pradėjo 5 taškais be atsako ir truktelėjo į priekį (0:5). Visgi, netrukus išsijudino ir „Kautra & Mesoderma ‒ DB“, kuri pataikė porą tolimų metimų ir ėmė alsuoti varžovams į nugarą (8:9). Po V.Kruliko ir P.Kuzmos išpuolių „Callcredit“ džiaugėsi 6 taškų atotrūkiu (11:17), tačiau priešingoje barikadų pusėje dvitaškį pataikė D.Juchnevičius (13:17), o jam įkandin 5 taškus pridėjo M.Karauskas ir dvikovos svarstyklės nusviro į kitą pusę (18:17). Ketvirčio tiesiojoje svečiai vėl persvėrė rezultatą savo naudai (18:21), bet paskutinis žodis pirmajame kėlinyje priklausė J.Ališauskui, kuris surinko 4 taškus ir padėjo savo ekipai laimėti pirmąsias 10 minučių rezultatu 22:21.

Įsismaginęs ir savo šou tęsiantis J.Ališauskas antrojo kėlinio starte toliau tempė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ į priekį ir buvo kertinis akmuo savo komandos žaidime. Minėtas žaidėjas antrajame ketvirtyje surinko net 17 iš 20 savo ekipos taškų ir varė į neviltį varžovus. Ne gana to, jog priešininkų lyderis rezga vieną po kito teroro aktą prie „Callcredit“ krepšio, antroje kėlinio pusėje svečių puolimas užgeso ir paskutines kelias minutes nedavė jokių vaisių. Tai dar labiau palengvino „Kautros & Mesodermos ‒ DB“ dalią ir ši ekipa pirmąją susitikimo pusę baigė laimėta atkarpa 10:0, kuri leido įpusėjus mačui susikrauti 15 taškų bagažą – 42:27.

Po didžiosios pertraukos „Callcredit“ gretose lyderio vaidmens ėmėsi V.Šiupinys, kuris pelnė 8 taškus ir padėjo savo komandai braukti nuostolius iki 10 taškų (45:35). Kėlinio viduryje blykstelėjo ir V.Krulikas, kuris pridėjo dar 5 taškus ir po atstumas tarp ekipų ištirpo iki 6 taškų (45:39; 48:42). Vis dėlto, antroje kėlinio pusėje „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vėl prisijaukino kamuolį ir triskart nuginklavo oponentų gynybą, kas leido T.Vaitkūno kariaunai susigrąžinti dviženklę persvarą ir po trijų kėlinių pirmauti rezultatu 56:44.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Callcredit“ priartėjo iki vienženklės ribos (57:48), tačiau spragų gynyboje svečiai neišvengė ir skirtumas svyravo neženkliai. Lemtingos „Callcredit“ bėdos prasidėjo įpusėjus ketvirčiui, kuomet penktąją asmeninę pražangą užsidirbo K.Valadkevičius ir paliko aikštėje keturis savo komandos draugus. Kiekybinį pranašumą turintys ir pirmaujantys „Kautros & Mesodermos ‒ DB“ krepšininkai netruko pasinaudoti susiklosčiusiomis aplinkybėmis ir netrukus ėmė ryškinti pergalės kontūrus. Paskutinę rungtynių atkarpą „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ laimėjo rezultatu 18:1 ir nokautavo „Callcredit“ rezultatu 77:51.

Tadas Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma ‒ DB“):

„Šiandien atsivežėme stipresnį penketuką nei varžovų ir tiek. Be to manau, kad ir trenerio indėlio jiems trūko.“

Tomas Konovalovas („Callcredit“):

Turėjote problemų antrajame kėlinyje. Vėliau mėginote kabintis, bet ketvirtajame kėlinyje likote keturiese ir viltys laimėti subyrėjo į šipulius. Kodėl taip nutiko?

„Tai kad mes ne antrą kėlinį prastai sužaidėme, o gal sudėtį prasta turėjome. Paprasčiausiai tokia diena sekmadienis, galima sakyti šventa. Gal kai kurie žmonės į bažnyčią nusprendė nueiti. Nesusirinkome visi. Kitas dalykas, varžovai dar sezono pradžioje po pralaimėtų rungtynių sakė, kad vėliau mes jiems nebūsime rimti priešininkai. Na tai bent jau šiandien nusprendėme nudžiuginti varžovus, nes visas praėjusias dvikovas iki šių pakankamai lengvai laimėjome mes. Matyt tik tokiu atveju, koks buvo šiandien, mes jiems ne varžovai.“

„Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ į pergalę vedė J.Ališauskas (35 tšk., 12 atk. k., 11 rez. p., 7 per. k, 7 išpr. pr., 54 naud. b.), R.Turskis (20 tšk., 8 atk. k.), M.Karauskas (13 tšk.), D.Juchnevičius (6 tšk., 10 atk. k.) ir D.Grebliauskas (3 tšk.).

„Callcredit“ gretose pasižymėjo V.Šiupinys (15 tšk., 2 bl.), G.Vasiliauskas (14 tšk., 14 atk. k., 5 rez. p.), V.Krulikas (14 tšk., 8 atk. k., 5 rez. p.), P.Kuzma (6 tšk., 9 atk. k.) ir K.Valadkevičius (2 tšk., 14 atk. k.).

„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje iškovojo penktąją pergalę ir žengia su keturiais pralaimėjimais (5-4). „Callcredit“ antrąjį varžybų etapą baigė su šešiomis pergalėmis ir keturiomis nesėkmėmis (6-4).

Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)