Lemora vs Hidraulinės sistemos (76:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Lemora“ kiek netikėtai palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią „Hidraulinių sistemų“ ekipą

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 870

Gruodžio 7 dieną, pirmadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, C pogrupio, pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Lemora“ bei svečių statusą turėjusių – „Hidraulinių sistemų“ komandų. Ketvirtajame kėlinyje galutinai rungtynių eigą „perlaužę“ šeimininkai privertė suklupti iki tol pralaimėjimo kartelio dar nepatyrusius svečius. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:62.

Rungtynės prasidėjo taikliu T. Čeidos tritaškiu metimu. Vis dėl to, rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė „Hidraulinių sistemų“ komandai. Vos prasidėjus šeštąjai rungtynių minutei S.Klimkevičius pelnė jau aštuntąjį savo tašką ir išvedė savo ekipą į priekį rezultatu 6:12. Šeimininkai surengė galingą spurtą 16:6 ir pirmąjį kėlinį baigė turėdami keturių taškų persvarą – 22:18.

Antrajame rungtynių kėlinyje vyko labai atkakli kova. Po M. Švelnio dvitaškio šeimininkai įgijo didžiausią iki šių rungtynių momento turėtą persvarą (27:21). „Lemora“ ekipos bandymas atitrūkti nebuvo sėkmingas ir jau septintąją antrojo kėlinio minutę „Hidraulinės sistemos“ įgijo vieno metimo persvarą (29:31). Keturi iš eilės M. Švelnio taškai leido šeimininkams ir vėl išsiveržti į priekį, tačiau paskutinę kėlinio ataką S.Klimkevičius smeigė tritaškį metimą ir savo komandos atsilikimą sumažino iki minimumo – 37:36. Taiklus S. Klimkevičiaus tritaškis metimas buvo jau dvidešimtasis žaidėjo taškas rungtynėse.

Po ilgosios pertraukos kiek gėriau sekėsi šeimininkams. Sužaidus keturias minutes jie įgijo rekordinį šių rungtynių pranašumą (46:38). Svečių komandos bėdos tuo nesibaigė. Nors svečių ekipos žaidėjas P.Čižauskas įmetė dvitaškį metimą, tačiau jau kitoje atakoje R.Žalys pelnė pirmuosius savo taškus rungtynėse pataikydamas tritaškį metimą (49:40). Tuomet apie save ir vėl priminė S.Klimkevičius – per dviejų minučių atkarpą pelnyti septyni jo taškai leido svečiams sugrįžti į rungtynes – komandas skyrė tik du taškai (51:49). Kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė šeimininkams ir prieš lemiamą ketvirtį jie turėjo šešių taškų pranašumą – 56:50.

Lemiamą ketvirtį pradėjo S.Klimkevičius pelnydamas jau 32 -ąjį savo tašką rungtynėse, bet į tai „Lemora“ komandos žaidėjas M.Sakavickas atsakė taikliu tritaškiu metimu (59:52). Šešias pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes svečiams taškus rinko tik jau minėtas S.Klimkevičius ir P.Čižauskas, o šeimininkams tai leido ne tik išlaikyti saugią persvarą, tačiau net ir dar šiek tiek ją padidinti (65:57). Likus žaisti 2 minutes 27 sekundes „Hidraulinių sistemų“ lyderis pelnė 38 -ąjį savo tašką ir tuo pačiu savo komandos 62 -ąjį (67:62). Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutiniai ne tik gynėjo taškai rungtynėse, bet ir visos jo komandos.Tuo tarpu šeimininkai rungtynes užbaigė devynių taškų spurtu ir išplėšė pergalę iš rungtynių favoritų laikytų svečių komandos rankų. Galutinis rungtynių rezultatas 76:62.

Šiose rungtynėse net 54 iš 62 komandos taškų pelnė du žaidėjai – S.Klimkevičius (38) ir P.Čižauskas (16).

„Lemora“ komandos vyr. treneris Edvinas Kvilys po rungtynių pripažino gerbiantis varžovus ir įvardino pagrindinę pergalės priežastį:

Gerbiu varžovus, žaidė gerai. Na ir mes normaliai. Nebuvo jų lyderių, na tai ir tiesiog laimėjom. Toliau susižaisim ir patekę į kitą lygos etapą demonstruosim dar geresnį žaidimą.

„Lemora“: Martynas Švelnys 22 tšk. (9 atk. kam., 4 per. kam., 6 prarast. kam.), Domantas Inkrata 14 tšk. (11 atk. kam., 6 prarast. kam.), Tomas Čeida 13 tšk. (9 atk. kam.).S

“Hidraulinės sistemos“: Saulius Klimkevičius 38 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam., 9 išprov. praž., 7 prarast. kam., 36 naud. balai), Povilas Čižauskas 16 tšk. (8 išprov. praž., 6 prarast. kam., 5 asm. praž.).

Tris su puse kėlinio pirmavę „Sanitex“ emocingoje rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą. (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 23:13 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Lemora“ pasiekė įtikinamą pergalę (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:36 val.)