DNC Eoltas & ISL Santermita vs Rapala (76:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1216

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ir „Rapala“ ( svečiai). Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Rapala“ ekipa, tačiau šeimininkams pavyko panaikinti dviženklį pranašumą ir toliau kova vyko taškas į tašką. Vis dėlto, paskutiniame ketvirtyje „Rapala“ sugebėjo susikrautą saugų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 76:85.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 8:4), tačiau po individualių V.Adomaičio veiksmų „Rapala“ persvėrė rezultatą į savas rankas ( 8:11). Svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir smeigė tris tritaškius metimus, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 9:22). Likus žaisti apie tris minutes „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipa atsigavo po šalto dušo ir laimėjo kėlinuko pabaigą „sausa“ atkarpa 8:0, rezultatas – 17:22.

Antrajam kėlinukui prasidėjus abi ekips apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, tačiau pirmieji spurtą surengė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipa, kuri persvėrė rezultatą į savas rankas ir įgijo 4 taškų pranašumą ( 33:29). Toliau šeimininkai išlaikė turėtą pranašumą, tačiau kėlinuko pabaigoje atsipalaidavo ir leido varžovams sumažinti skirtumą iki minimalaus – 39:38.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau keletą greitų atakų užpuolę „Rapala“ įgijo 9 taškų pranašumą ( 48:56). „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos narys, A.Kalnutis, individualiomis pastagomis atako po atakos pradėjo mažinti skirtumą, o po D.Budgino tritaškio metimo komandas skyrė tik du taškai ( 57:59). Taiklus paskutinėmis sekundėmis L.Kalėdos dvitaškis metimas prieš lemiamą ketvirtį padidino svečiams pranašumą iki 4 taškų – 59:63.

Paskutinį ketvirtį „Rapala“ pradėjo spurtu 10:0 , kur pranašumas išaugo iki 14 taškų. Po minutės pertraukėlės „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir atsakė greitomis atakomis ir sumažino skirtumą iki 6 taškų ( 67:73). Vis dėlto, „Rapala“ pataikė keletą svarbių metimų ir apsigynė nuo varžovų atakų ir to pasakoje atstatė dviženklį pranašumą. „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipai nepavyko sukurti stebuklo, o „Rapala“ šventė trečią pergalę iš tiek pat galimų – 76:85.

Po laimėtų rungtynių „Rapala“ ekipos treneris, G.Mickevičius, kalbėjo:“ Sunkiai pradėjome rungtynes. Buvome įkritę į šiokią tokią duobę, tačiau pavyko išsikapanoti. Puolimas dar pusė velnio buvo, tačiau su gynyba prastai. Pradėjom tarpusavyje nervuotis, tačiau paskui nusprendėm , kad reikia laimėti šias rungtynes ir susidėliojo viskas į vietas.“

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 17 tšk., Arūnas Kalnutis – 16 tšk., Donatas Budginas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 13 tšk.

Rapala: Laurynas Kalėda – 25 tšk., Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Jorudas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Vilius Adomaitis – 14 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.) „Rapala“ nesunkiai susitvarkė su „Dentis team“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)