Coca Cola vs Legama (68:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Legama“ „Įmonių“ lygos starte parklupdė debiutantus

2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 948

Spalio 19-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių D pogrupio dvikova tarp namuose žaidusių ir lygoje debiutuojančių „Coca Cola“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Legamos“ komandos, kurios vardas „Švyturio – Kauno Krepšinio Lygoje“ taip pat naujas, tačiau dauguma žaidėjų puikiai pažįstami ir naujokų etiketė jiems netinka.

Susitikimas prasidėjo apylyge kova ir ekipos neketino nusileisti viena kitai. Pirmosiomis minutėmis į priekį veržėsi „Coca Cola“, tačiau netrukus estafetę perėmė „Legama“ ir neužleido pirmaujančiųjų pozicijų iki pat ketvirčio pabaigos. Pirmoje ketvirčio pusėje skirtumas nuolat buvo ganėtinai trapus, tačiau antroje svečiams pavyko įgyti vienu taikliu metimu nepasiekiamą persvarą (8:13). Likus žaisti apie 3 minutes, R.Šaluga sušvelnino nuostolius iki 2 taškų (13:15), bet per likusį laiką „Coca Cola“ daugiau pasižymėti nesugebėjo ir tuo pasinaudojo varžovai. „Legama“ kėlinį baigė 7 taškais be atsako ir po pirmųjų 10 minučių džiaugėsi 9 taškų atotrūkiu – 13:22.

Antrojo ketvirčio starte porą tritaškių įsūdęs V.Stočkus leido savo ekipai šiek tiek priartėti (19:24), o po kurio laiko tas pats krepšininkas pridėjo dvitaškį ir „Legamai“ beliko 4 taškų persvara (22:26). Tiesa vėliau „Coca Cola“ ekipos žaidimas ėmė buksuoti ir žaidimo vadžios atsidūrė svečių rankose. Pirmoje kėlinio pusėje atstumas tarp komandų išliko pakankamai trapus, tačiau antroje aikštėje ėmė dominuoti žaidimo skonį pajutusi „Legama“. Svečiai iniciavo spurtą 5:17 ir įpusėjus mačui nutolo 16 taškų skirtumu – 29:45.

Po didžiosios pertraukos dvitaškį su pražanga realizavo A.Šukys ir priartino savo komandą iki 20 taškų pranašumo (29:48). Visgi tuomet „Coca Cola“ gretose prabilo I.Grigūlos bei V.Stočkaus duetas, kuris surinko 14 taškų, padėjo savo ekipai laimėti atkarpą 14:4 ir braukė deficitą iki vienženklio (43:52). Tiesa paskutinėmis trečiojo kėlinio minutėmis „Legama“ arčiau varžovų neprisileido, susigrąžino dviženklę persvarą ir prieš lemiamą dvikovos dalį turėjo 12 taškų bagažą – 51:63.

Pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis komandos panašiu tempu rinkosi taškus ir skirtumas svyravo neženkliai. Vis dėlto po kurio laiko „Legama“ ėmė tvirtinti pergalės pamatus ir truktelėjo į priekį. A.Šaulio ir M.Širvaičio tandemas padidino skirtumą iki 18 taškų (57:75), o netrukus 7 taškus surinko E.Griškevičius ir svečių atotrūkis perkopė 20 taškų ribą (61:84). Paskutinėmis susitikimo minutėmis buvo nemažai improvizacijų, tačiau abi komandos jau buvo susitaikusios su rungtynių baigtimi. Pergalės skonį burnoje jaučiantys „Legamos“ krepšininkai, dvikovos finiše pribaigė oponentus ir šventė solidžią, bet ne lengvą pergalę rezultatu 68:92.

Mantas Gudelevičius („Legama“):

Šiandien buvo pirmos rungtynės tiek Jums, tiek varžovams. Pirmieji kėliniai buvo pakankamai atkaklūs, bet pabaigoje išryškėjo Jūsų ekipos pranašumas. Kas tą lėmė?

„Galbūt tai, kad pas mus šiandien buvo ilgesnis ir lygesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Turėjom daugiau aukštaūgių. Tai tik pirmos rungtynės mums šį sezoną ir galbūt dar trūksta susižaidimo. Ateityje turbūt bus geriau.“

Kur esate nusitaikę šį sezoną „Įmonių“ lygoje?

„Tikslai mūsų komandai visada yra iškelti tik patys aukščiausi.“

Vytautas Stočkus („Coca Cola“):

Pirmas blynas šiek tiek prisvilo, bet varžovams nebuvo lengva. Kas atsitiko antroje rungtynių pusėje, kurioje priešininkai pabėgo į priekį dideliu atstumu? Pavargote?

„Šiandien buvom ne pilnos sudėties. Šiek tiek trūko žaidėjų ir tikriausiai tai irgi turėjo įtakos, kad truputį pavargom. Bet šiaip manau, kad viskas tikrai yra normaliai. Tai mums buvo pirmos oficialios rungtynės ir tikrai turim potencialo. Bandysim, stengsimės, žaisim. Šiandieniniai varžovai buvo tikrai ne iš silpnųjų. Manau, kad pogrupyje bus ir silpnesnių komandų, su kuriomis galėsim pakovoti dėl pergalių. Optimizmo turim.“

„Legamą“ į pergalę vedė A.Šaulys (23 tšk., 9 rez. p., 6 per. k., 7 išpr. pr., 37 naud. b.), T.Navickas (11 tšk., 8 atk. k.), J.Okunevičius (10 tšk., 10 atk. k., 5 bl.), M.Širvaitis (10 tšk.), T.Valatkevičius (8 tšk.), E.Griškevičius (7 tšk.), A.Šukys (6 tšk.), H.Žilys (5 tšk., 10 atk. k.) ir M.Gudelevičius (5 tšk.).

„Coca Cola“ komandoje išsiskyrė V.Stočkus (24 tšk.), I.Grigūla (17 tšk., 7 atk. k.), R.Šaluga (11 tšk., 6 atk. k.), D.Andriulionis (4 tšk., 7 atk. k.) ir D.Krugelis (4 tšk., 6 atk. k.).

„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Legama“ įtikinamai įveikė savo konkurentus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 20:37 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau skina pergales (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 19:57 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Coca Cola“ iškovojo pirmąją pergalę, nugalėdama „Senukų“ krepšininkus (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)