Acme vs ASU & Co „AgroVIS“ (55:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 935

Lapkričio 10 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius ASU & Co „AgroVIS“. „ACME“ buvo iškovoję vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėję. ASU & Co „AgroVIS“ komandos sąskaitoje buvo trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje ASU & Co „AgroVIS“ pataikė du tolimus metimus, po kurių svečiai pirmavo rezultatu 0:6. Penktą minutę „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (3:6). Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (9:10), o ASU & Co „AgroVIS“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pelnė penkis taškus be atsako (9:15). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis svečiai rungtyniavo geriau. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė devyni taškai (11:20).

Antrą ketvirtį geriau pradėjo „ACME“. Šeimininkai gynėsi keturias minutes be klaidų, o tai padėjo jiems prisivyti varžovus (17:20). Penktą minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė ASU & Co „AgroVIS“, o šeštą minutę svečių pranašumas vėl buvo išaugęs iki devynių taškų (17:26). Visgi septintą minutę svečiai vėl puolime ėmė strigti. Tai leido šešis taškus be atsako pelnyti „ACME“ komandai, kuri sužaidus 20 minučių atsilikinėjo nuo varžovų rezultatu 23:26.

Trečio kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė ASU & Co „AgroVIS“ (23:32). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (25:34). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „ACME“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (32:34). Sužaidus septynias minutes ASU & Co „AgroVIS“ turėjo dviejų taškų persvarą (35:37). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „ACME“ (41:37). Per paskutines dvi kėlinio minutes „ACME“ išsaugojo keturių taškų persvarą (44:40).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė keturi taškai (48:44). Netrukus du taškus pelnė „ACME“ (50:44). Į tai ASU & Co „AgroVIS“ atsakė aštuoniais be atsako pelnytais taškais (50:52). Septintą minutę penkis taškus iš eilės pelnė A.Kmita (55:52). Likus 50 sekundžių iki kėlinio pabaigos svečiai buvo priekyje rezultatu 55:56, o „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės. Likus aštuoniom sekundėm vieną iš dviejų baudos metimų pataikė M.Šimukonis (55:57). Per likusį laiką du „ACME“ metimai skriejo pro šalį ir ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę rezultatu 55:57.

ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo trečią kartą.

ASU & Co „AgroVIS“ komandos treneris R.Rakštys: „Tikėjomės, kad rungtynės bus lengvesnės, nors ir neturėjome šiandien savo pagrindinio vidurio puolėjo. Pradžia rungtynių atrodė lengva, bet vėliau varžovai gerai įsižaidė, o mes atvirkščiai, sudėtingai pagavome ritmą.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę šiandien, treneris atsakė: „Manau, atkaklumas. Labiau norėjome laimėti, nes kiek galima pralošti.“

„ACME“ treneris J. Čižauskas: „Šiandien esu patenkintas žaidėjais, nors ir pralaimėjome. Vyrai susirinko, parodė charakterį. Kovojome iki galo, pralošėme tai pralošėme.“ Paklaustas, ko trūko ir ar taktiškai bandė apžaisti varžovus, treneris atsakė: „Stengėmės taktiškai daugiau apžaisti, pirmame kėlinyje leidome daug taškų varžovams išsiveržti į priekį. Tiek varžovų tiek mūsų šiandien susirinko daug ir ta rotacija leido žaisti kitaip nei visą laiką. Pritrūko tieisog paskutinio taiklaus metimo.“

Acme: Audrius Kmita – 17 tšk., Darius Arlauskas – 11 tšk., Darius Pukštys – 9 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Šimukonis – 11 tšk., Mantas Maknevičius – 10 tšk.

„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)Negausiai susirinkęs „Chemcentras“ neturėjo problemų su ASU & Co „AgroVIS“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:15 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)