Restauratoriai & Hausa vs ASU & Co „AgroVIS“ (97:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1116

Sekmadienį, lapkričio 22 dieną, „Kauno Energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp B pogrupio ekipų – vietos „Restauratoriai & Hausa“ ekipos ir svečių ASU & Co „AgroVIS“. Iki šių rungtynių aikštelės šeimininkai dar nebuvo patyrę nei vieno pralaimėjimo (4-0), tuo tarpu svečių sąskaitoje buvo dvi pergalės ir trys pralaimėjimai (2-3).

Pirmajame rungtynių kėlinuke karaliavo svečiai ASU & Co „AgroVIS“ ekipos krepšininkai. Jau penktąją rungtynių minutę po taiklaus R. Rudaičio tolimo metimo svečiai įgijo dviženklį pranašumą 6:16. Vėliau rezultatas dar padidėjo ir po pirmo kėlinuko svečiai pirmavo 18:32.

Antrojo kėlinuko pradžioje ASU & Co „AgroVIS“ ekipos pranašumas po A. Kleinausko dviejų taškų su pražanga tapo dvidešimt taškų 18:38. Tai buvo didžiausias svečių pranašumas šiose rungtynėse, kuris laikėsi iki 17 rungtynių minutės, kuomet rezultatas buvo 24:44. Tačiau „Restauratoriai & Hausa“, vedini M. Čipo laimėjo atkarpą 9:0 ir sušvelnino rungtynių rezultatą iki 33:44.

Trečiajį kėlinuką aktyviau pradėjo šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkai, kurie po taiklaus A. Mikalonio tritaškio metimo sušvelnino rezultatą iki 42:48. Visgi, kėlinuko pabaigoje puikiai sužaidę svečiai laimėjo atkarpą 4:15 ir po trijų kėlinukų turėjo solidžią septyniolikos taškų persvarą 46:63.

Ketvirtasis kėlinukas susiklostė labai dramatiškai. Dar likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes iki kėlinuko pabaigos, ASU & Co „AgroVIS“ turėjo solidžią septyniolikos taškų persvarą 52:69. Tačiau keli taiklūs tritaškiai metimai leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki 65:75. Likus žaisti keletą minučių svečiai liko žaisti keturiese, kadangi neturėjo žaidėjo, kuris galėtų pakeisti išsibaudavusį komandos draugą. „Restauratoriai & Hausa“ po taiklaus J. Snudaičio tritaškio atsidūrė per vieną metimą nuo priešininkų 77:79. Tada prasidėjo žaidimai baudų metimais. Netaiklūs ASU & Co „AgroVIS“ komandos žaidėjų baudų metimai paliko šeiminikams viltį išsigelbėti šiose rungtynėse. Likus šešioms sekundėms rezultatas buvo 80:82, o kamuolį savo rankose turėjo ASU & Co „AgroVIS“. Ir individualus J. Snudaičio reidas baigėsi taikliu metimu, pasiuntusiu komandas į pratęsimą.

Pratęsime geresni buvo aikštelės šeimininkai, kurie tik stebuklo dėka, išliko dar nepralaimėję turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas 97:91 „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkų naudai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris J.Rajackas kalbėjo: „šiandien panika buvo visose rungtynėse ir sudėtinga pasakyti, sėkmė gal ant galo truputį nusišypsojo ir trumpesnis jų suolelis išgelbėjo“.

ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjas M.Rudaitis apie pralaimėjimo priežastis: „pavargome paprasčiausiai, šešiese tik buvome susirinkę, pačioje pabaigoje dar išsibaudavome ir likome keturiese. Ir varžovai gerai sužaidė pabaigą“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 31 tšk. (6 perimt. kam.), Jūris Goštautas – 26 tšk. (23 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Čipas – 24 tšk. (6 išpr. praž.)

ASU & Co „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 29 tšk. (21 atk. kam., 10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Kleinauskas – 24 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 24 tšk. (5 išpr. praž.)

„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)