Acme vs Best 4 You (61:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tik po pratęsimo „Best 4 You“ nugalėjo „Acme“

2016 sausio 12 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 855

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Acme“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Pagrindinio laiko komandos neužteko išsiaiškinti laimėtojo ir prireikė pratęsimo. Pratęsime užtikrinčiau sužaidė „Best 4 You“ ekipa, kuri tik minimaliu pranašumu nugalėjo „Acme“ , rezultatu – 61:62.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau pirmieji pranašumą įgijo „Best 4 You“ ekipa ( 2:6). Dar po keletos minučių padidino ir iki 7 taškų ( 5:12). „Acme“ ekipai pavyko susitvarkyti su gynyba ir sugebėjo išlyginti rezultatą ( 12:12). Per likusias dvi minutes abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po pirmo kėlinuko rezultatas buvo lygus – 14:14.

Antram kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 23:23). Vis dėlto, „Acme“ vedami D.Arlausko sugebėjo surengti mini spurtą ir įgyti 4 taškų pranašumą, tačiau „Best 4 You“ greitai išlygino rezultatą ( 27:27). Likus žaisti apie dvi minutes „Acme“ toliau žaidė lyg ant bangos ir besibaigiant ketvirčiui įgijo penkių taškų pranašumą – 32:27.

Trečiąjį ketvirtį „Best 4 You“ pradėjo „sausa“ atkarpa 11:0 ( 32:38). „Acme“ ekipai tik šeštąją žaidimo minutę pavyko pelnyti pirmuosius tašku šiame kėlinyje. Šeimininkai surengė keletą svarbių rezultatyvių atakų ir skirtumą sumažino dviejų taškų. Likus žaisti apie dvi minutes mažiau „Acme“ surengė spurtą 6:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 44:42). Paskutinėmis sekundėmis V.Kudoko taiklus dvitaškis metimas išlygino rezultatą – 44:44.

Ketvirtą kėlinuką užtikrinčiau pradėjo „Acme“ ekipa, kuri persvėrė rezultatą į savas rankas ( 49:46), o dar po keletos minučių ir iki septynių taškų. „Best 4 You“ ekipa pademonstravo kovingumą ir ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą. Paskutinėmis sekundėmis K.Klimas realizavo šaltais nervais abu baudos metimus ir išlygino rezultatą ( 53:53). „Acme“ ekipa turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau metimas skriejo pro šalį ir laimėtoją išsiaiškinti prireikė pratęsimo – 53:53.

Pratęsimą užtikrinčiau pradėjo „Best 4 You“ ekipa, kuri per minutę susikrovė keturių taškų pranašumą ( 53:57). „Acme“ taikliais baudos metimais sugebėjo sušvelninti skirtumą iki dviejų taškų ( 59:61). „Best 4 You“ galėjo sudėlioti visus taškas į vietą, tačiau sugebėjo realizuoti tik vieną baudos metimą iš šešių ( 59:62). „Acme“ sugebėjo surengti dar vieną greitą ataką, kur skirtumą sumažino iki 1 taško. „Best 4 You“ išlaikė likusias keturias sekundes kamuolį savose rankose ir šventė sunkią pergalę, rezultatu – 61:62

Po laimėtų rungtynių „Best 4 You“ ekipos treneris, V.Lincevičius, kalbėjo: „ Mes ir pirmas rungtynes prieš varžovus tik po pratęsimo ir ant vieno taško laimėjome. Mūsų mažesnis suolas buvo ir jie pranašėsni buvo. Tiesiog pabaigą geriau sužaidėme ir tiek. Stengiamės iš paskutiniųjų, kad laimėti.“

Acme: Darius Arlauskas – 27 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Katkevičius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Darius Pukštys – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Best 4 You: Karolis Klimas – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 15 tšk., Aurimas Jakštas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Kudokas – 10 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)Dramatišką trilerį, tik po pratęsimo, laimėjo „Best 4 You“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Best 4 You“ turėjo lengvą pasivaikšiojimą su „Lemora“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:23 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)