Karo medicinos tarnyba vs Rapala (55:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

M.Pažėros sugrįžimas paženklintas solidžia „Rapalos“ pergale

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 674

Sekmadienį, gruodžio 6 dieną, J.Dobkevičiaus progminazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio rungtynės tarp vietos „Karo medicinos tarnybos“ bei svečių „Rapalos“. Jau nuo pat pirmųjų minučių „Rapalos“ ekipa atrodė kur kas pranašesnė už savo varžovus ir ta įrodė tiek sėkmingai puldami, tiek sėkmingai gindamiesi. Visas rungtynes svečiai diktavo savo sąlygas ir vis didino savo pranašumą, kuris sumenko tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keliomis sėkmingomis „Rapalos“ ekipos atakomis, bet tuomet abiejų komandų puolimas kiek pristojo. Nepaisant to, kad „Rapala“ kėlinuką pradėjo 9:0 spurtu, tačiau didžioji dalis šių taškų buvo pelnyta pačioje kėlinuko pradžioje. Sužaidus šešias minutes, krepšys pagaliau atsirišo ir „KMT“ ekipai, kuri pelnė savo pirmuosius taškus taikliu tritaškiu. Tuomet svečių ekipa dar kartelį spurtavo ir kėlinuką užbaigė 12:3 atkarpa, kuri leido turėti jau 15 taškų atotrūkį po pirmųjų dešimties minučių – 6:21. Antrąjį kėlinuką „Rapala“ pradėjo pelnydama dar šešis taškus paeiliui bei pradėjo tiesiog triuškinti savo varžovus, kurie niekaip nesugebėjo užpulti. Bet tuomet iš saldaus miego pabudo ir „KMT“ ekipa, kuri spurtavo 16:5 bei sumažino atsilikimą jau tik iki dešimties taškų. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė svečiams, kurie pelnė septynis taškus be atsako. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 22:39.

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo „Rapalos“ vyrukai, kurie laimėjo atkarpėlę 11:3 bei padidino savo pranašumą, kuris siekė jau 25 taškus. Per likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, bet vis tiek viena koja priekyje buvo „Rapalos“ ekipa, kuri po truputį dar labiau didino turimą pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 34:63. Ketvirtąjį kėlinį kur kas labiau užsivedę pradėjo „KMT“ ekipa, kurie laimėjo kėlinuko pradžią 16:5. Visgi, tai bendro vaizdo aikštelėje per daug nepakeitė, nes „Rapalos“ turimas pranašumas ir taip buvo ženklus. Galiausiai ketvirtajame kėlinyje beliko užbaigti visus formulumus, o „Rapala“ iškovojo gan užtikrintą pergalę, rezultatu 55:78.

G.Mickevičius („Rapala“):
„Manau, kad pergalę pasiekėm nesunkiai, nes komanda turėjo tikslą likti kuo aukštesnėje vietoje. Puikiai puolėme, priešininkų gynyba šlubavo ir tuo mes pasinaudojome.“

Karo medicinos tarnyba: Marius Zdanauskas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 10 tšk. (11 atk. kam.), Eimantas Šabonas – 9 tšk.

Rapala: Laurynas Kalėda – 28 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 16 tšk., Mindaugas Pažėra – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

Negausiai susirinkusi „Lemora“ paskendo „Rapalos“ tritaškiuose (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)Po atkaklių rungtynių „Lemora“ neužkibo ant „Rapala“ kabliuko ir šventė pergalę. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:10 val.)