Callcredit vs Kautra & Mesoderma-DB (63:44)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“

2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 22:26 val., peržiūros: 1173

Spalio 29-ąją dieną, ketvirtadienį, VRM salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių B pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusių „Callcredit“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Kautros & Mesodermos – DB“.

Rungtynių pradžioje svečiai demonstravo bedantį puolimą ir kelias minutes niekaip negalėjo pralaužti varžovų gynybos. Tuo tarpu „Callcredit“ startavo 7 taškais be atsako, o beveik įpusėjus ketvirčiui G.Vasiliauskas padidino skirtumą iki 9 taškų ir privertė oponentus prašyti minutės pertraukėlės (9:0). Po jos T.Vaitkūnas pagaliau nutraukė „Kautros & Mesodermos – DB“ tylą (9:3), tačiau po šio epizodo stojo štilis abejose aikštės pusėse. Bevaisių atakų seriją nutraukė „Callcredit“ ir D.Šiumetos bei V.Šiupinio dvitaškiai leido aikštės šeimininkams įgyti dviženklę persvarą (13:3). Kėlinio tiesiojoje sukrutę „Kautros & Mesodermos – DB“ žaidėjai pjovė deficitą perpus (13:8), o po D.Juchnevičiaus taiklaus metimo „Callcredit“ beliko 4 taškai (14:10). Vis dėlto paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje tarė A.Rimas ir jo tritaškis padėjo T.Konovalovo kariaunai laimėti pirmąsias 10 minučių 7 taškais – 17:10.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis abi ekipos pasiuntė po porą tikslių metimų į viena kitos krepšį, tačiau netrukus „Callcredit“ smeigė antrąjį tritaškį paeiliui (25:14), o vėliau G.Mickevičius ir D.Šiumeta pridėjo dar 5 taškus be atsako, po kurių svečiai atsidūrė nokdaune (30:14). Prabudę po šalto dušo, „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkai atsakė laimėta atkarpa 0:6 ir suapvalino atsilikimą iki 10 taškų (30:20), bet priešininkai labiau priartėti neleido iki pat ketvirčio pabaigos. 4 taškus pirmosios dvikovos pusės finiše surinkęs P.Kuzma,išvedė „Callcredit“ į priekį 14 taškų skirtumu ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 36:22.

Po didžiosios pertraukos pirmuosius taškus pelnė P.Grėbliūnas (36:22), tačiau vėliau jo komandos puolime stojo 5 minučių taškų badas. Šiuo laikotarpiu „Callcredit“ nesnaudė, po truputį didino taškų bagažą ir spurtas 9:0 leido aikštelės šeimininkams nutolti 21 taško atstumu (45:24). Antroje ketvirčio pusėje „Kautra & Mesoderma – DB“ sukruto ir sudrumstė tylą prie varžovų krepšio. Tai leido šiek tiek apkarpyti pakankamai greitai padvigubėjusį deficitą, bet po pusvalandžio kovos „Callcredit“ pranašumas vistiek išliko pakankamai solidus – 49:34.

Visi optimistiški „Kautros & Mesodermos“ lūkesčiai ėmė dužti į šipulius jau ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis. Buksuojantis svečių žaidimas, nesėkmingų atakų virtinė ir dar 5 minutės be taškų, palaidojo visas A.Sakalausko vadovaujamos komandos viltis atsitiesti. Tuo tarpu „Callcredit“ su malonumu naudojosi varžovų nesėkmėmis ir mėgavosi žaidimu. Porą tritaškių smeigė M.Lavrentjevas, o jo ekipa laimėjo atkarpą 10:0 ir atitrūko 25 taškų skirtumu (59:34). Rungtynių pabaigoje L.Steponavičiaus vedama „Kautra & Mesoderma – DB“ šiek tiek sumažino nuostolius, tačiau vistiek turėjo pripažinti akivaizdų „Callcredit“ pranašumą rezultatu 63:44.

Tomas Konovalovas („Callcredit“):

Žvelgiant į rezultatą – lengva pergalė. Nuo pat rungtynių pradžios pabėgote į priekį ir jame išlikote iki finalinio švilpuko. Kas lėmė tokį scenarijų?

„Pirmose rungtynėse, kad ir prieš ne tokią pajėgią komanda, bet buvo labai sunki pradžia. Po jų teko su komanda pasikalbėti ir nusprendėme, kad reikia rimčiau pasižiūrėti į priešininkus. Tuo labiau, kad žinome, jog šiandieniai varžovai yra tikrai pajėgūs. Vyrai šiandien tikrai rimtai pasižiūrėjo ir tai labai smagu., nes mums dar trūko dviejų pagrindinių žaidėjų. Pavyko gan aktyviai visas rungtynes žaisti ir iškovoti gražią pergalę.“

Arūnas Sakalauskas („Kautra & Mesoderma – DB“):

Susitikimo pradžia buvo sunki ir vėliau teko vytis priešininkus. Vėliau įkritote į dar vieną duobę. Kas lėmė tokį banguotą žaidimą?

„Mūsų žaidimas nebuvo banguotas. Jis buvo vienodai prastas. Nuo pat pradžių varžovai atsitraukė, pabėgo ir mes turbūt net neturėjome vilčių pagalvoti apie pergalę. Dar tik sezono pradžia. Neturėjome šiandien visų žaidėjų ir negausiai susirinkom. Mums truputį traumos išretinusios. Aš traumuotas, Renato Issak nebuvo šiandien, Henrikas Paulauskas irgi traumuotas. Ateityje manau, kad viskas bus gerai ir ši komanda nebus mums rimtas varžovas.“

„Callcredit“ į pergalę vedė M.Lavrentjevas (13 tšk.), V.Šluta (11 tšk.), D.Šiumeta (9 tšk., 6 rez. p.), A.Rimas (7 tšk.), G.Vasiliauskas (6 tšk., 6 atk. k., 2 bl.), V.Šiupinys (6 tšk.), G.Mickevičius (4 tšk.) ir P.Kuzma (4 tšk.).

„Kautros & Mesodermos – DB“ ekipoje išsiskyrė L.Steponavičius (14 tšk.), M.Karauskas (9 tšk., 5 išpr. pr.), P.Grėbliūnas (7 tšk.), T.Vaitkūnas (6 tšk.) ir D.Juchnevičius (5 tšk., 7 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Callcredit“ pasiekė iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2-0). „Kautra & Mesoderma – DB“ savo sąskaitoje turi pergalę bei pralaimėjimą (1-1).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 spalio 30 d., 06:27 val.
nebus rimtas varzovas?:D tik nejuokaukit taip stiprei:D
„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)„Callcredit“ privertė pirmą kartą suklupti „Vieningo Kauno“ krepšininkus (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 19:26 val.)