Rapala vs Dentist Team (89:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ nesunkiai susitvarkė su „Dentis team“ ekipa

2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 1093

Ketvirtadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių „RIND“ lygos rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Rapala“ (šeimininkai) ir „Dentis team“ ( svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „Rapala“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir pradėjo įrodinėti, kad šiandien yra verti pergalės. „Rapala“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 89:57.

Rungtynes taikliais tritaškiais metimai pradėjo „Rapala“ ekipos narys . V.Adomaitis, kuris šeimininkus išvedė į priekį ( 9:2). Aikštelės šeimininkai toliau demonstravo puikų komandinį žaidimą ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 18:8). Kėlinuko pabaigoje „Dentis team“ pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau „Rapala“ per likusią minutę greitai atstatė dviženklį atotrūkį – 22:12.

Antrajame kėlinyje „Rapala“ toliau demonstravo uragininį puolimą ir pranašumas išaugo iki 17 taškų ( 32:15), o dar po keletos minučių ir iki 20 taškų. „Dentis team“ niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo. Po minutės pertraukėlės svečiai pradėjo atsakyti taip pat rezultatyviomis atakomis varžovams. Po dviejų kėlinių „Rapala“ turėjo 22 taškų pranašumą – 45:23.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Dentis team“, kurie sušvelnino skirtumą iki 13 taškų ( 48:35). Po minutės pertraukėlės „Rapala“ atsigavo po šalto dušo ir paskutines keturias minutes laimėjo „sausa“ atkarpa 13:0, kur atstatė turėtą 23 taškų pranašumą – 63:40.

Paskutiniame ketvirtyje „Rapala“ žaidėjai toliau nestabdė apsukų ir greitomis atakomis tolo nuo varžovų ( 78:50). „Dentis team“ ekipai pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkai užmėtė tritaškiais metimais varžovus ir pranašumas išaugo iki 32 taškų. Pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo „Rapala“ ekipa, rezultatu – 89:57.

Po laimėtų rungtynių „Rapala“ ekipos treneris, G.Mickevičius, teigė:“ Gera pradžia pusė darbo. Geros rungtynės buvo. Gynyboje ir puolime gerai sužaidėme.“

Rapala: Vilius Adomaitis – 26 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Jorudas – 10 tšk.

Dentist team: Vaidotas Stalerūnas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Donatas Stasaitis – 9 tšk.

„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Dentist Team“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:49 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)