Callcredit vs Kautra & Mesoderma-DB (68:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą

2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1060

Ketvirtadienį VRM sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Callcredit“ (šeimininkai) ir „Kautra & Mesoderma-DB“ (svečiai). Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipa, tačiau „Callcredit“ persvėrė rezultatą į savas rankas, kur susikrovė saugų pranašumą ir išlaikė iki rungtynių pabaigos – 68:57.

Rungtynes „Kautra & Mesoderma-DB“ pradėjo trimis tritaškiais metimais ( 4:9). Šeimininkams pavyko susitvarkyti su gynyba ir per keletą minučių išlygino rezultatą ( 11:11). „Callcredit“ toliau žaidė užtikrintai ir persvėrė rezultatą į savas rankas , kur įgijo trijų taškų pranašumą ( 16:13). J.Ališausko pastangomis svečiai sugebėjo atsitiesti ir prieš antrą kėlinuką turėjo minimalų pranašumą – 19:20.

Antrą kėlinuką „Callcredit“ pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0 ( 25:20). Toliau abiems ekipoms sunkiai sekėsi rinktis taškus, vyravo gynybinis krepšinis. „Callcredit“ vėl surengė spurtą, kur pranašumas išaugo iki 9 taškų ( 33:24). Po minutės pertraukėlės „Kautra & Mesoderma-DB“ toliau neatrado savo žaidimo, o besibaigiant kėlinukui šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 36:26.

Trečiajame kėlinyje abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau „Callcredit“ vedamas V.Šlutos toliau didino pranašumą komandos ( 45:32). Vienintelio J.Ališausko pastangomis svečiai sugebėjo pasirpiešinti varžovams, tačiau jo vieno pastangų nepakako, o „Callcredit“ padidino atotrūkį iki 18 taškų ( 52:34). Likus žaisti apie dvi minutes „Kautra & Mesoderma-DB“ sumažino tik skirtumą tik dviems taškais – 54:38.

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui „Kautra & Mesoderma-DB“ smeigė du tritaškius metimus, tačiau iškart sulaukė atsako dvigubai ( 63:44). Vis dėlto, „Kautra & Mesoderma-DB“ nenuleido ir ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą , tačiau „Callcredit“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir šventė svarbią pergalę, rezultatu – 68:57.

Po laimėtų rungtynių „Callcredit“ ekipos žaidėjas, K.Česnulevičius, kalbėjo:“ Gal pradėsiu nuo to, kad laukėme šitų rungtynių. Varžovas tiesioginis konkurentas grupėje dėl trečiosios vietos. Panašiai pergalių ir pralaimėjimų turime. Plius intrigos davė, kad su jais ir pirmame etape žaidėme. Tada laimėjome įtikinamai. Gal tada jie mūsų neįvertino. Nenoriu leistis į spekuliacijas, kas čia buvo aikštelėje, kas susirinko. Vieni buvo , kiti nebuvo, bet šiandien objektyviai buvome stipresni . Standartiškai sunkiai pradedame mes, bet paskui įsivažiavome. Sužaidėme geras rungtynes, pataikėm savo metimus. Kova buvo visas 40 minučių, varžovas taip pat kovėsi. Sužaidėme puolime beveik taip, kaip norėtume sužaisti. Šitos rungtynės šiais metais buvo mums geriausios ir dabar laukiam antrų rungtynių, kurios bus poryt. Žiūrėsim , kaip seksis sužaisti dvi rungtynes per tris dienas. Žaisim su lyderiais „Vieningu Kaunu“, jeigu pavyks sužaisti puolime kaip šiandien., tai manau mesim iššūkį ir susikausime. Mūsų tikslas užimti trečią vietą grupėje, bet turim slaptą planą, kad galime ir į antrą vietą užlipti. Mum kiekviena pergalė daug reiškia, džiaugiamės, kad laimėjome. Ačiū sirgaliams, kurie atėjo ir varžovams už kovą.“

Callcredit: Valdas Šluta – 23 tšk., Arūnas Rimas – 13 tšk., Vytautas Jurkevičius – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

Kautra & Mesoderma-DB: Justas Ališauskas – 25 tšk. (5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Laimonas Steponavicius – 16 tšk., Mantas Karauskas – 6 tšk.

„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Emocingose rungtynėse pirmą pergalę po pratęsimo šventė „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:33 val.)