Callcredit vs Karo medicinos tarnyba (56:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Rungtynių pabaigoje baudos metimų nepataikę „Karo medicinos tarnybos“ žaidėjai turėjo dar kartą pripažinti „Callcredit“ pranašumą

2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 23:03 val., peržiūros: 990

Sausio 14 dieną, ketvirtadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos pirmenybių, antrojo turo, didžiosios taurės, G pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Callcredit“ bei svečių statusą turėjusių – „Karo medicinos tarnybos“ komandų. Tai buvo jau antroji šių komandų akistata. Pirmąją dvikovą „Callcredit“ (pirmųjų rungtynių rezultatas 70-38) lengvai laimėjo, tačiau šiose rungtynėse tik rungtynių pabaigoje palaužė „Karo medicinos tarnyba“ rezultatu 56-51 (13:15; 24:11; 11:11; 8:14)

Rungtynės geriau pradėjo svečiai, kurie rungtynių pradžioje neleido varžovams pelnyti taškų iš žaidimo. Tiesa, „Karo medicinos tarnyba“ puolime taip pat neblizgėjo – 4 taškus įmetė N.Keršis, tritaškį pridėjo M.Zdanauskas. Penktąją rungtynių minutę V.Šluta pelnė pirmuosius „Callcredit“ ekipos taškus iš žaidimo (3:7).Likus trim minutėm iki pirmojo kėlinio pabaigos D.Rudis pelnė pirmuosius savo taškus ir savo komandą išvedė į priekį septyniais taškais (6:13). Tai buvo didžiausias svečių turėtas pranašumas rungtynėse, nes jau labai greitai šeimininkai atsakė septyniais taškais be atsako ir rezultatas tapo lygus (13:13). Paskutinė kėlinio ataka priklausė svečiams, o šie ją puikiai išpildė – kėlinį užbaigė šeštasis R. Savulio taškas. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Karo medicinos tarnyba“ – 13:15.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes, du taiklūs V. Šiupinio baudos metimai išvedė šeimininkus į priekį (22:20). „Callcredit“ ekipa apsigynė ir kitoje atakoje tas pats V.Šiupinys pelnė dvitaškį metimą, o kiek vėliau A.Rimas pridėjo ir tritaškį. Šeimininkai atritūko (27:20). Svečiai sugebėjo stabilizuoti savo žaidimą, tačiau priartėti prie šeimininkų jiems nesisekė. T. Konovalovo tritaškis metimas paskutinę antrojo kėlinio sekundę leido „Callcredit“ ekipai prieš ilgąją pertrauką turėti ganėtinai solidžią persvarą – 37:26.

Sugrįžusios po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taikliais metimais, o skirtumas tarp komandų tris minutes keitėsi nežymiai (39:30). Vis dėl to, prasidėjus šeštąjai rungtynių minutei svečiams pavyko priartėti prie šeimininkų – skirtumas siekė vos keturis taškus (39:35). „Callcredit“ paprašė minutės pertrauklės, o po jos grįžę šeimininkų žaidėjai tuoj pat atstatė prieš trečiąjį kėlinį turėtą pranašumą (46:35). R.Savulis ir V.Šiupinys tiksint trisdešimtai rungtynių minutei apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais ir skirtumas po trijų kėlinių tarp komandų liko nepakitęs – 48:37.

Lemiamame ketvirtyje „Karo medicinos tarnyba“ nebuvo linkusi lengvai atiduoti pergalės – jie po truputį ėmė mažinti atsilikimą. Likus žaisti šešias minutes D.Rudis dviem taikliais baudų metimais šeimininkų persvarą sumažino iki šešių taškų (50:44). K. Česnulevičiaus ir V. Šiupinio metimų dėka „Callcredit“ ir vėl kiek atitrūko (54:45). Likus žaisti dvi su puse minutes A.Rimas pridėjo vieną taiklų baudos metimą ir jo komanda ir vėl pirmavo dviženkliu tašku skirtumu. Svečių dviženklis atsilikimas negąsdino – M.Zdanauskas smeigė tritaškį metimą, o N.Keršis pridėjo dvitaškį (55:50). Į rungtynes ir vėl sugrįžo intriga, nes A.Rimas ir vėl pataikė tik vieną baudos metimą (56:50), o sėkmingai gynyboje kovoję svečiai, per likusias pusantros minutes prie baudų metimų linijos stojo ne kartą ir turėjo progą išlyginti rezultatą. Vis dėl to, savo šansu „Karo medicinos tarnyba“ nepasinaudojo – tikslą pasiekė tik vienas baudos metimas iš šešių. Rungtynės baigėsi sunkiai išvargta „Callcredit“ pergale rezultatu 56-51.

Nors komanda iškovojo pergalę, tačiau „Callcredit“ strategas Vygantas Krulikas teigė, jog jo žaidėjai nebuvo pasiruošę rungtynėms:

Nesusikaupę. Prieš tai laimėjom lengvai rungtynes, gal dėl to neįvertinom paprasčiausiai, kažkiek gal nepasiruošėm per apšilimą, na neatidžiai pasiruošėm rungtynėms paprasčiausiai ir dėl to turėjom tokį, nu kaip pasakyti, gal ne nervingą, visą laiką tikėjau aš ta pergale, tik tiek, kad jinai buvo taškas į tašką. Žaidėjai buvo atsipalaidavę ir nepasiruošę rungtynėms, tačiau šiai dienai mes esam daug stipresni.

Tuo tarpu „Karo medicinos tarnybos“ vyr. treneris Marius Zdanauskas paklaustas apie tai kas lėmė jo komandos pralaimėjimą buvo konkretus:

Nesportuojam, nesiseka gintis, bet labai stengiames.

„Callcredit“: Arūnas Rimas – 19 tšk. (12 atk. kam.), Valdas Šluta – 11 tšk., Vilius Šiupinys – 10 tšk.

„Karo medicinos tarnyba“: Marius Zdanauskas – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 11 tšk., Nerijus Keršis – 9 tšk (19 naud. bal.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Rolka32016 sausio 14 d., 23:25 val.
Ačiū. Straipsnyje jau įtraukiau ir jūsų šių rungtynių trenerio vardą bei pavardę. :)
Tomyka2016 sausio 14 d., 23:15 val.
Kalbinote Vygantą Kruliką.
Rolka32016 sausio 14 d., 23:07 val.
"Callcredit" ekipa, jeigu galite, tai įvardinkite asmenį kalbėjusi po rungtynių, nes maniau, kad po rungtynių kalbinau žmogų, kuris ne tik vadovavo komandos žaidimui, tačiau ir rungtynių protokole buvo pasirašęs kaip komandos treneris. Vis dėl to, rungtynių protokole treneris T. Konovalovas, o kalbinau tikrai ne šį žmogų. Atsiprašau už nesklandumus.
Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Ištvermės mūšyje be keitimų „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ revanšavosi keturiese likusiems „Callcredit“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)Pranašumą iššvaisčiusi „Karo medicinos tarnyba“ atkrintamasias pradėjo nesėkme (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:41 val.)