Best 4 You vs Acme (85:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Dramatišką trilerį, tik po pratęsimo, laimėjo „Best 4 You“

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 816

Gruodžio 13 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, abi komandos įrodė, jog yra labai panašaus pajėgumo ir pergalę nulemti galėjo net ir smulkios detalės. Kieta kova vyko iki pat pabaigos, o „Best 4 You“ komandos žaidėjas K.Klimas sugebėjo išplėšti pratęsimą. Papildomas laikas taip pat buvo kupinas emocijų, o sėkmė dabar šypsojosi šeimininkams, kurie ir laimėjo dramatišką dvikovą, rezultatu 85:84.

Jau rungtynių pradžioje nesunkiai buvo galima pastebėti, kad komandos yra gana panašaus pajėgumo, o kova bus atkakli ir kieta. Pirmoje rungtynių dalyje „Best 4 You“ ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi R.Jurgėlas, kurio tolimi metimai leido komandai nutolti ir pasiekti maždaug 6-8 taškų pranašumą. Nors „Acme“ ekipa ir sugebėjo stabilizuoti žaidimą, bet iki pat ilgosios pertraukos išbuvo besivejančių vaidmenyje. Po dviejų kėlinukų „Best 4 You“ pirmavo rezultatu 38:32.

Antroje rungtynių dalyje „Best 4 You“ sugebėjo spurtuoti ir vienu metu jų pranašumas šoktelėjo net iki 15 taškų. Tačiau svečiai net neketino nuleisti rankų ir patys netrukus atsakė sėkmingu spurtu, o skirtumas labai greitai išnyko. Ketvirtojo kėlinuko metu viskas prasidėjo iš naujo. Atmosfera kaito, abi komandos labai sparčiai rinkosi pražangas, o žaidėjai rungtyniavo labai kietai. Paskutinės minutės buvo labai dramatiškos, o čia geriau sekėsi svečiams, kurie likus žaisti 2 sekundes turėjo 2 taškų pranašumą. Tačiau „Best 4 You“ sukūrė nedidelį stebuklą ir po labai ilgo perdavimo po krepšiu atsidūręs K.Klimas sugebėjo išlyginti rezultatą 73:73.

Papildomas laikas prasidėjo puikia „Acme“ komandos atkarpa ir vos per keletą minučių jų persvarą išaugo iki 5 taškų. „Best 4 You“ ėmė skubėti ir šį kartą žaidimas „Va Bank“ pasiteisino. Skuboti metimai krito į krepšį, o sėkmingai provokuojamos pražangos leido persverti rezultatą. Paskutinėmis akimirkomis svečiai griebėsi pražangų taktikos ir tai atnešė pastebimos naudos. Vis tik „Best 4 You“ nors ir prametė svarbias baudas, bet 1 taško pranašumą išsaugoti pavyko, o varžovams jau nebeužteko laiko. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:84.

Vilius Lincevičius („Best 4 You“):

„daug emocijų, sunku kažką komentuoti, varžybos buvo tarsi finalas“.

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Karolis Klimas – 26 tšk. (12 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 11 tšk.

Acme: Paulius Katkevičius – 25 tšk. (13 atk. kam., 8 perimt. kam.), Darius Arlauskas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Justinas Krasauskas – 14 tšk.

Tik po pratęsimo „Best 4 You“ nugalėjo „Acme“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:13 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)Dramatiškoje kovoje pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavę „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkai įveikė „Best 4 You“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:25 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis leido laimėti „Acme“ komandai (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:02 val.)Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)