Senukai vs Best 4 You (80:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą

2016 sausio 19 d., Antradienis, 01:16 val., peržiūros: 995

Sausio 18-ąją dieną, pirmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės H pogrupio mūšis tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusios „Senukų“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „Best 4 You“ krepšininkų.
Dvikovos pradžioje abi komandos turėjo didelių problemų puolime, joms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Netrukus „Senukai“ su Š. Kenstavičiumi priešakyje pradėjo terorizuoti varžovų gynybą ir sparčiai rinkti taškus. Įpusėjus ketvirčiui po puolėjo tritaškio šeimininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų (14:6). Vis dėlto antroje kėlinio pusėje „Best 4 You“ komandai nepavyko išspręsti galvosūkio kaip įveikti varžovų gynybą, o ir patiems gintis sekėsi sunkiai. Paskutinį žodį kėlinuke tarė A.Kelpšas, po kurio dvitaškio metimo skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų (21:8).

Antrajame kėlinuke ir toliau tęsėsi šeimininkų komandos krepšininkų dominavimas aikštelėje. Po jau eiliniu tapusio taiklaus Š. Kenstavičiaus metimo skirtumas šoktelėjo iki rekordinio šiose rungtynėse (27:11). Tuomet sukruto ir svečių komanda – po R. Jurgėlo dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 12 taškų (27:15). Tačiau vis užtikrinčiau aikštelėje besijaučiantys „Senukai“ spurtavo ir įpusėjus kėlinukui jau triuškino savo oponentus 24 taškų skirtumu (37:13). Į nokdauną pasiųsti „Best 4 You“ krepšininkai ir toliau nesugebėjo nieko padaryti prieš šeimininkų gynybą. Tašką pirmoje rungtynių pusėje padėjo O.Ročius, po jo dvitaškio komandas skyrė jau nepadorus 29 taškų skirtumas (48:19).

Po didžiosios pertraukos šeimininkai sugebėjo įžengti į 30 taškų persvaros zoną. Tačiau antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino, nes „Senukams“ nebereikėjo niekur skubėti ir jie galėjo žaisti labiau atsipalaidavę, o ir svečiai suprato, kad dėl pergalės pakovoti šiandien jau nebepavyks. Sužaidus 6 minutes buvo pasiekta nauja didžiausia „Best 4 You“ deficito atžyma -35taškai (60:25). L.Jagminas kėlinuko pabaigoje prasiveržimu truputį sušvelnino savo komandos atsilikimą – 64:35.

Lemiamos rungtynių dalies starte pasipylė daug klaidų ir dar daugiau pramestų metimų. Nors rungtynėse intrigos jau senokai nebebuvo, paskutinysis kėlinukas svečiams buvo garbės reikalas. Tikslas vienas – sumažinti atsilikimą iki kiek įmanoma padoresnio skaičiaus. Tačiau, „Best 4 You“ krepšininkai nieko negalėjo padaryti prieš ūgio persvarą turinčius varžovų puolėjus. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 33 taškai (73:40). Per likusį laiką svečiam pavyko atlošti 3 taškus ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Senukai“ šventė pergalę rezultatu 80:50

Andrius Zareckis („Senukai“) :

„Pergalę lėmė akivaizdus komandų lygių skirtumas. Šiandien ir mes gausiau susirinkom, gerai sužaidėm, norėjom laimėti ir kad visi pasižaistų. Vyrai smagiai pradėjo savaitę.“

Senukai: Laurynas Burneika – 22 tšk. (15 atk. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 22 tšk., Ovidijus Ročius – 18 tšk. (10 atk. kam.)

Best 4 You: Lukas Jagminas – 22 tšk., Karolis Klimas – 10 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Rokas Jurgėlas – 9 tšk.

„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„RVG Baldai“ ketvirtfinalį pradėjo sudėtinga pergale tik po pratęsimo (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 20:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)