Lemora vs Omega (70:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą.

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 1219

Pirmąjį kėlinį laimėjo 20:12 nuo pat pradžių varžovams parodydami ką sugeba, gerai gintis ir puikiai pulti. Antrasis kėlinys Buvo visiškai kitoks. „Omegos“ ekipa antrąjame kėlinyje parodė taip pat puiku puolimą, tačiau ginyboje jiems vistiek sekėsi sunkiai. Po dviejų kėliniu rezultatas buvo 37:31.

Trečiąjame kėlinyje „Lemaros“ komandos ginyba ir toliau buvo kiaura, bet puolimas sekėsi taip pat. Po triejų kėlinių švieslentėje rodė 55:54.

Ketvirtąjame kėlinyje rezultas buvo beveik lygus todėl kova buvo įtempta. „Omegos“ ekipa grėsmingai priartėjo prie „Lemoros“ komandos. Tačiau „Lemora“ sugebėjo pabaigoje palaužti svečius ir rezultatu 70:67 nugalėjo. Komandos net nespėtos buti apklaustos nuskubėjo į rubines. Naudingiausi komandų žaidėjai :

Lemora: Martynas Švelnys – 19 tšk., Domantas Inkrata – 13 tšk. (16 atk. kam.), Žygimantas Gudas – 8 tšk. (17 atk. kam.)

Omega: Juozas Keršys – 32 tšk. (9 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 9 tšk., Remigijus Kasperavičius – 8 tšk.

„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą. (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 23:13 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Lemora“ kiek netikėtai palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią „Hidraulinių sistemų“ ekipą (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 20:49 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)