Elmova vs Legama (58:113)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elmova“ nepasipriešino „Legamai“

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 887

Lapkričio 2 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ primenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „Legamą“. „Elmova“ savo sąskaitoje turėjo du pralaimėjimus, o „Legama“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėjusi.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo „Elmova“. Sužaidus dvi minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu 6:3. Netrukus iniciatyvą perėmė „Legama“. Svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir sužaidus šešias minutes buvo priekyje rezultatu 6:12. Septintą minutę keturis taškus be atsako pelnė „Elmova“ (10:12). Po šių taškų toliau persvara augo svečių naudai. Jie pelnė aštuonis taškus be atsako, po kurių „Legamos“ pranašumas padidėjo iki 10 taškų (10:20). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė devyni taškai (12:21).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Elmovos“ tolimu metimu (15:21). Netrukus spurtą pradėjo „Legama“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (15:29). Įpusėjus ketvirtai minutei T.Raudeliūnas užsipuolė rungtynių teisėją ir už tai buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga. Po jos komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų (21:34). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė svečiai (21:40). Septintą minutę tritaškį pataikė „Elmova“ (24:40). Netrukus dar vieną spurtą pradėjo „Legama“, kuri pelnė 11 taškų be atsako (24:51). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 24 taškai (29:53).

Trečio ketvirčio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 20 taškų (42:62). Penktą minutę spurtą pradėjo „Legama“. Svečiai pelnė 11 taškų be atsako (42:73). Svečių spurtą aštuntą minutę nutraukė du taiklūs V. Giedraičio metimai (46:73). Visgi ketvirčio pabaigoje galingai rungtyniavo „Legama“. Po 12 svečių taškų be atsako jų pranašumas padidėjo iki 39 taškų (46:85).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (49:88). Trečią minutę spurtą pradėjo „Legama“, kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (49:95). Į tai taikliu tritaškiu atsakė A.Vaivada (52:95). Įpusėjus kėliniui „Emova“ liko aikštėje keturiese, dėl surinktų pražangų limito. Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Legama“ padidino pranašumą iki 55 taškų (58:113).

“Elmova“ pralaimėjo trečią kartą, o „Legama“ pasiekė antrą pergalę.

„Legamos“ žaidėjas Andrius Šukys: „Taškų santykį pagerinome šienadien po praeitų rungtynių. Gerai pavalgėme, daug bulvių valgėme prieš rungtynes, dėl to viskas gerai gavosi.“ Paklaustas, ar viskas sekėsi šiandien, žaidėjas atsakė: „Viskas sekėsi, tieisog buvome stipresni už varžovus.“

„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legamą“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“eliminavo „Legamą“ ir pravėrė ketvirtfinalio duris (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:50 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Legamos“ krepšininkai (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 20:58 val.)