Restauratoriai & Hausa vs Callcredit (58:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 15:35 val., peržiūros: 924

Lapkričio 8 dieną, sekmadienį, Kauno energijos aikštėje vyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, reguliariojo sezono B pogrupio rungtynės (1 etapas), tarp pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusios „Restauratoriai & Hausa“ (3/0) ir vieną kartą suklupusios „Callcredit“ (3/1). Varžybos buvo neįtikėtinai atkaklios, kuriose netrūko emocijų ir techninių pražangų, tačiau rungtynių pabaiga geriau sužaidę „Restauratoriai & Hausa“ nugalėjo savo varžovus rezultatu 58:57.

Rungtynes pradėjo taiklus svečių dvitaškis, tačiau „Restauratoriai & Hausa“ į tai atsakė savo septyniais taškais. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo lygus 7:7. Supratę, kad „Callcredit“ vėl alsuoja jiems į nugaras, „Restauratoriai & Hausa“ restauratoriai vėl spurtavo septyniais taškais, bet „Callcredit“ neleido šeimininkams įsibėgėti ir iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo sušvelninti rezultatą iki trijų taškų – 14:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, o aikštelėje prasidėjo tikras karas. Nei vieni, nei kiti nenorėjo nusileisti savo varžovam ir sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų buvo toks pats – trys taškai (21:18). Tada bekovojant atšokusį kamuolį K.Čepononis ir V.Šiupinys apsistumdė ir apsižodžiavo, už tai teisėjas jiem skyrė abipusę techinę pražangą. Emocijoms šiek tiek aprimus, varžybos toliau vyko taškas į tašką. Šiek tiek geriau sužaidę kėlinio pabaigą „Restauratoriai & Hausa“ turėjo šešių taškų pranašumą – 31:25

Trečiasis ketvirtis taip pat prasidėjo nerezultatyviai. „Restauratoriai & Hausa“ pirmieji pataikė dvitaškį ir įgijo rekordini aštuonių taškų pranašumą. Tačiau „Callcredit“ žaidėjas V.Šluta pradėjo bombarduoti varžovų krepšį ir skirtumas aptirpo iki keturių taškų. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandos atliko daug netaiklių metimų ir kvailų klaidų todėl rezultatas nesikeitė. „Restauratoriai & Hausa“ kėlinio pabaigoje vėl trūktelėjo ir turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau du A. Muraškos tritaškiai ir V. Kruliko dvitaškis leido po kėlinio „Callcredit“ turėti vieno taško pranašumą – 40:41.

Paskutinį ketvirtį pradėjo taiklus M. Čipo tolimas šūvis ir „Restauratoriai & Hausa“ vėl buvo priekyje. Pirmaujanti komanda keitėsi penkis kartus per tris minutes ir likus žaisti keturias minutes „Restauratoriai & Hausa“ vis dar turėjo trijų taškų pranašumą. Tada sekė dvijų minučių taškų badas ir „Callcredit“ pradėjo spausti laikas. Prie baudos metimų linijos stojantys žaidėjai nuo šios atžymos neklydo ir „Callcredit“ sugebėjo likus minutei iki varžybų pabaigos išlyginti rezultatą – 53:53. Tuomet sekė P. Mickūno dvitaškis į kurį atsakė V. Šlutos tolimas šūvis ir „Callcredit“ jau buvo priekyje. Po minutės pertraukėlės sugrįžę „Restauratoriai & Hausa“ nesugebėjo surengti atakos, tačiau sugebėjo prasižengti. D.Šiumeta realizavo vieną iš dviejų baudos metimų – 55:57. Paskutinės atakos metu A.Mikalonis prasiveržė link krepšio ir pamatė laisvą prie tritaškio linijos J. Snudaitį, kuris šaltakraujiškai realizavo svarbiausią rungtynių tritaškį ir išplėšė savo komandai fantastišką pergalę – 58:57.

Restauratoriai & Hausa: Mantas Čipas – 13 tšk., Martynas Veršinskas – 12 tšk., Povilas Mickūnas – 12 tšk., Jonas Snudaitis – 10 tšk.

Callcredit: Arūnas Muraška – 14 tšk., Valdas Šluta – 11 tšk., Darius Šiumeta – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)Restauratoriai & Hausa turėjo rimtai paplušėti prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)Restauratoriai & Hausa neturėjo vargo prieš Rapala (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)