Lietuvos geležinkeliai vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (65:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 22:12 val., peržiūros: 1022

Pirmadienį Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ( svečiai). Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, tačiau „Lietuvps geležinkeliai“ sugebėjo panaikinti deficitą ir iškovoti pergalę, rezultatu – 65:57.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 8:4), tačiau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa surengė spurtą 12:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 8:16). „Lietuvos geležinkeliams“ toliau nesisekė atrasti savo savojo žaidimo, o svečiai didino pranašumą ( 11:22). Per likusias dvi minutes šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą dviems taškais – 16:25.

Antram kėlinukui prasidėjus abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa įkrito į duobę, o „Lietuvos geležinkeliai“ suaktyvino gynybą, kur spurtavo atkarpą 12:0 bei įgijo minimalų pranašumą ( 30:29). Po minutės pertraukėlės svečiam nepavyko atsigauti, o šeimininkai padidino pranašumą iki 3 taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus M.Kadakausko dvitaškis metimas sušvelnino skirtumą iki minimalaus – 36:35.

Po ilgosios pertraukos per keletą minučių rezultatas tapo lygus ( 39:39), tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ greitomis atakomis susikrovė 7 taškų pranašumą ( 46:39). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ toliau neatrado savo žaidimo ir buksavo puolime. Šeimininkai išlaikė 9 taškų pranašumą – 50:41.

Ketvirtą kėlinį „Lietuvos geležinkeliai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 55:41). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų, kurie atstatė turėtą pranašumą. Likus žaisti apie dvi minutes svečiai pademonstravo kovingumą ir spurtavo 8:0 atkarpa ( 64:57). Vis dėlto, per likusį laiką „Lietuvos geležinkeliai“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 65:57.

Po laimėtų rungtynių „Lietuvos geležinkelių“ ekipos treneris, T.Žvirblis, kalbėjo:“ Pradžioje buvome kažkaip patys užmigę. Paskui antro kėlinio viduryje biški spustelėjome varžovus ir patys atsigavome. Pagavom savo žaidimą ir to užteko.“

Lietuvos geležinkeliai: Aurelijus Vaičiulis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Simas Ragauskas – 13 tšk., Dalius Grušauskas – 11 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Egidijus Kumža – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Vidas Jucius – 8 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)