Coca Cola vs Senukai (75:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Coca Cola“ iškovojo pirmąją pergalę, nugalėdama „Senukų“ krepšininkus

2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 960

Pirmadienį, lapkričio 30 dieną, „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė šeimininkai „Coca Cola“ ir jų varžovai „Senukai“. Iki šio susitikimo „Coca Cola“ krepšininkai dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo (0-6), tuo tarpu „Senukų“ sąskaitoje jau buvo trys iškovotos pergalės (3-2).

Pirmo kėlinuko pradžia geriau susiklostė aikštelės šeiminkams. Po trijų taiklių V. Stočkaus tritaškių metimų „Coca Cola“ pirmavo 13:3. Vėliau žaidimas išsilygino, o kėlinuką pabaigė taiklus „Senukų“ žaidėjo M. Gudeliausko tolimas metimas, sušvelninęs rezultatą iki 25:16.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą į savo rankas perėmė „Senukų“ ekipa. Po dviejų iš eilės A. Zapalskio tritaškių metimų svečiai išsiveržė į priekį 33:35. Trapią dviejų taškų persvarą „Senukai“ išlaikė ir pasibaigus antrajam kėlinukui svečiai pirmavo 39:41.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Įpusėjus kėlinukui 43:46 pirmavo svečiai, kurie ir išlaikė iniciatyvą viso kėlinuko metu. Taiklūs dvitaškiai metimai ir gera kova po krepšiu trečiajame ketvirtyje leido „Senukams“ turėti septynių taškų persvarą pasibaigus kėlinukui 50:57.

Tačiau ketvirtajame kėlinuke įvykiai aikštelėje pakrypo kita linkme. Svečiai pradėjo nepataikyti iš patogių padėčių, dažniau klysti, kuo „Coca Cola“ ekipa ir pasinaudojo. Jau sužaidus keturias minutes kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą 62:62. Vėliau sekė kelių minučių atkarpa be taškų, o ledus pralaužė R.Jacunskas, kurio du taiklūs dvitaškiai metimai leido šeimininkams įsiveržti į priekį 66:62. Kėlinuko pabaigą geriau sužaidė „Coca Cola“, kuri iškovojo pirmąją pergalę grupėje, rezultatu 75:67 nugalėdama „Senukus“.

Po rungtynių „Coca Cola“ komandos žaidžiantysis treneris V.Stočkus buvo pakilios nuotaikos: „ilgai laukta pergalė, šiandien susirinko daugiau truputį pagrindinių žaidėjų, ko pasekoje ir buvo pergalė iškovota. Smagiai, gražiai, varžovai buvo lygiaverčiai, žaidėm, laimėjom, viskas puikiai“.

„Ketvirtajame kėlinuke pralaimėjote 15 taškų persvara, nors iki tol didžiąją rungtynių dalį turėjote iniciatyvą“. „Senukų“ komandos treneris A.Zareckis: „ne ketvirtas kėlinys čia lėmė, visas varžybas nenusiteikusi komanda buvo, neįvertinome tikrai varžovų, galvojome, kad bus lengviau, nes varžovai visas varžybas pralaimėjo. Išėjo komanda, galvodama, kad čia bus lengva pergalė. Pasirodo, varžovai buvo nusiteikę rimtai. Neįvertinome varžovų ir gavome pamoką“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Algirdas Vilimas – 18 tšk. (10 išpr. praž.), Raimondas Jacunskas – 16 tšk.

Senukai: Mantas Gudeliauskas – 21 tšk., Laurynas Burneika – 17 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aivaras Kelpšas – 8 tšk.

„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)Puiki antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)