Vėjų linija & Garliavos duona vs Best 4 You (73:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1037

Lapkričio 2-ąją dieną, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Visų rungtynių metu vyko permaininga kova, tačiau paskutines rungtyniu minutes geriau sužaidę „Best 4 You“ krepšininkai šventė antrąją pergalę turnyre (2-1). Aikštelės šeimininkams tai buvo antrasis iš eilės pralaimėjimas (0-2).

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli kova. Abi komandos žaidė rezultatyviai, daugiau dėmesio skirdamos puolimui. Besibaigiant ketvirčiui „Best 4 You“ buvo įgiję devynių taškų persvarą, tačiau keli pramesti metimai iš gerų padėčių neleido svečiams labiau nutolti. Pirmasis kėlinukas pasibaigė rezultatu 17:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Best 4 You“ ekipos krepšininkai sustojo. Pirmąjį taiklų metimą svečiai įmetė tik sužaidus jau beveik keturias minutes. Tuo metu rezultatas buvo 21:25. Vėliau rungtynės vyko taškas į tašką, o kėlinuko pabaigą vainikavo A. Railos taiklus tritaškis metimas, leidęs „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai įsiveržti į priekį 38:37.

Trečiajame kėlinuke ir toliau vyko atkakli kova, tačiau likus kelioms minutėms svečiai spurtavo ir padidino savo pranašumą iki šešių taškų 51:57. Tačiau V. Merkelio šeši taškai ir D. Čibiro tritaškis metimas leido „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ komandai pirmauti po trijų ketvirčių 60:59.

„Best 4 You“ koamanda ketvirtojo kėlinuko pradžioje spurtavo 0:7 ir po R. Jurgėlo tritaškio nutolo 60:66. Tačiau šeimininkai nepasidavė ir po taiklaus V. Vaškevičiaus metimo likus keturioms su puse minutės iki kėlinuko pabaigos išlygino rezultatą 71:71. Deja, kitus taškus „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda pelnė jau paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Galutinis rungtynių rezultatas 73:81 „Best 4 You“ komandos naudai.

„Kelis kartus komanda buvo atitrūkusi, tačiau vis leisdavote priešininkams prisivyti, kas nutikdavo?“ – buvo paklaustas nugalėtojų komandos treneris V.Lincevičius: „nesusižaidę mes, nemažai naujų žaidėjų yra, dėl to ir banguojam, pastovumo dar šiek tiek trūksta, manau, kad eigoj dar įsižaisim“.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 21 tšk., Andrius Raila – 12 tšk. (15 atk. kam.), Vytautas Merkelis – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Benas Mockus – 10 tšk.

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 25 tšk., Karolis Klimas – 21 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Kristupas Kyžas – 17 tšk. (18 atk. kam.)

„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)Sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Celsiui“ džiaugtis pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)