Acme vs Chemcentras (55:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 1067

Lapkričio 17 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Chemcentrą“. „ACME“ turėjo vieną pergalę ir tris kartus buvo pralaimėję. „Chemcentro“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Prasidėjus trečiai minutei dviejų taškų persvarą turėjo „Chemcentras“ (2:4). Penktą minutę trijų taškų persvarą įgijo „ACME“ (7:4). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė „Chemcentras“ (10:4). Baigiantis septintai minutei „ACME“ prireikė minutės pertraukėlės (16:6). Po jos geriau rungtyniavo „Chemcentras“, kuris pamažu vijosi varžovus. Likus minutei iki kėlinio pabaigos vieno taško persvarą turėjo „ACME“, o kėlinio pabaigą sėkmingiau pabaigė „Chemcentras“ (18:22).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. Baigiantis ketvirtai minutei dviejų taškų persvarą turėjo „Chemcentras“ (23:25). Svečiai pamažu didino persvarą. Baigiantis aštuntai minutei komandas skyrė 11 taškų (27:38). Likus trims sekundėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „Chemcentras“ (32:40). Visgi per likusį laiką atakos sėkmingai svečiams užbaigti nepavyko (32:40).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „ACME“ (37:40). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus „Chemcentrui“ pelnė A.Gagiškis (37:42). Komandos žaidė gan nerezultatyviai, o įpusėjus penktai minutei šešių taškų pranašumą turėjo „Chemcentras“ (41:47). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 14 taškų (41:55). Per likusį laiką „Chemcentras“ toliau didino persvarą, kuri sužaidus 30 minučių pasiekė 23 taškus (45:68). Likus pusei minutės iki kėlinio pabaigos už pastovias replikas ir keiksmažodžius „ACME“ suolelis buvo nubaustas technine pražanga.

Sužaidus pirmas dvi minutes ketvirtame kėlinyje komandas skyrė 24 taškai (47:71). Trečią minutę du taškus be atsako pelnė „ACME“ (49:71). Įpusėjus penktai minutei R.Vanagas už grasinimus varžovui buvo nubausta technine pražanga. Vėliau persvara pamažu augo svečių naudai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos skirtumas pasiekė 30 taškų ribą (53:83). Per likusias dvi minutes „ACME“ gynėsi be klaidų, o patys sumažino varžovų pranašumą dviem taškais (55:83).

“ACME“ pralaimėjo ketvirtą kartą, o „Chemcentras“ iškovojo trečią pergalę.

„Chemcentro“ treneris T. Jonkus: „Svarbiausia laimėjome. Pradžioje buvau nustebintas, kad vienas prieš vieną situacijose nebuvome pranašesni. Labai nustebintas buvau, kad varžovai buvo susižaidę gerai kaip komanda ir tai padėjo jiems atkovoti kamuolius. Teko stoti gintis zonine gynyba, kaip veteranų lygoje. Tuo metu varžovai nepataikė, vėliau lyderiai patraukė komandą ir kas svarbiausia geras rezultatas. tikiuosi žaidėjai susikaups ir ateityje bus viskas gerai.“ Paklaustas, ar daugiau varžovai niekuo nenustebino, treneris atsakė: „Pradžioje nustebino, kad gerai kovojo kaip komanda, o vėliau skirtumas buvo didesnis ir sugriuvo tikriausiai. Dar tikriausiai tos emocijos antroje rungtynių pusėje buvo jau bereikalingos.“

„ACME“ treneris J. Čižauskas: „Nesusižaidėme šiandien, o antroje rungtynių pusėje tiesiog paleidome varžovus gynyboje ir tai pasekoje matėsi, kad pralaimėjome.“ Paklaustas, kodėl pradžioje neblogai sekėsi, treneris atsakė: „Antroje pusėje išėjo žaidėjai į aikštę sunkiai ir tiesiog taip gavosi, kad nesužaidėme normaliai.“

Acme: Darius Arlauskas – 18 tšk., Ramūnas Vanagas – 8 tšk., Aurimas Jozeliūnas – 6 tšk.

Chemcentras: Lukas Šaulevičius – 24 tšk., Saulius Kepežinskas – 14 tšk., Vaidas Palaikis – 14 tšk., Tomas Grigalevičius – 12 tšk. (9 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:33 val.)