Vieningas Kaunas vs Kauno oro uostas & KAMS (78:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kauno oro uostas & KAMS iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje.

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1288

Kovo 21 dieną įmonių lygos „Rind“ pirmenybėse įvyko pirmosios pusfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Vieningas Kaunas“ ir svečių „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipų. Šios ekipos šiame sezone dar nebuvo susitikusios aikštelėje. Abi ekipos yra pajėgios žengti į finalą, o pirmuosius pamatus tam pasidėjo „Kauno oro uostas & KAMS „ laimėjusi pirmąjį susitikimą rezultatu (78:87).

Rungtynės pradėjo geriau šeimininkai, kurios į priekį išvedė taiklus T.Čiupo tritaškis (0:3). Žinoma ilgai laukti nereikėjo kada pirmuosius taškus pelnys svečiai, jau kitos atakos metu po rezultatyvaus L.Alionio perdavimo D.Šilinskis atidarė savo komandos taškų kraitį (3:2). Sužaidus 2 minutes šeimininkų puolimas sustojo, o gynyboje sunkiai sekėsi gintis, nes varžovai gana lengvai įveikdavo zonine gynybą ir pelnydavo lengvus taškus, negana to retkarčiais svečių ekipos žaidėjas L.Alionis sugebėdavo pabėgti į greitą puolimą vienas ir pelnyti lengvus taškus iš po krepšio. Šeimininkai rungtynių pabaigoje pelnė 4 taškus be atsako ir taip tik simboliškai sumažino atsilikimą. Po pirmųjų 10 minučių jie atsilikinėjo rezultatu (9:26).

Antrajame kėlinyje šeimininkai pelnė kelis taškus pradžioje, bet vėliau vėl strigo jų puolimas ir pavieniai veiksmai nenešė naudos. Tuo tarpu svečiai puikiai dalinosi kamuoliu ir lengvai didino savo persvarą. Šios dienos rungtynėse puikiai kamuolį skirstė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipos įžaidėjas E.Urbonavičius, kuris padarė net 10 rezultatyvių perdavimų. Kuomet šeimininkai nuspręsdavo dalintis kamuolių aikštelėje, jų puolimas pagerėdavo ir pavykdavo pelnyti taškų, taip atsitiko antrojo kėlinio pabaigoje, tačiau jie vis dar atsilikinėjo rezultatu (28:53).

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Tai buvo neparanku šeimininkams, nes jei atsilikinėjo virš 20 taškų ir niekaip nesisekė šio skirtumo sumažinti, nors ir pavyko laimėti šį kėlinį, tačiau skirtumas dar buvo didelis. Sužaidus 3 kėlinius „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa pirmavo rezultatu (52:74).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui atrodė, jog intrigos šios dienos varžybose nebus, vis dėlto šeimininkai parodė charakteri ir sparčiai pradėjo mažinti atsilikimą. Sužaidus 5 minutes šeimininkai atsilikinėjo tik 14 taškų ir turėjo dar pusę kėlinio. „Vieningas Kaunas“ nusprendė gintis asmeniškai ir tai neblogai pavyko, nors sustabdyti varžovų priekinę liniją buvo gana sunku. Likus žaisti pusantros minutes po taiklaus K.Ribikausko metimo skirtumas sumažėjo iki 7 taškų ir svečiai paprašė paskutines minutės pertraukėles. Po kurios svečiai įrodė savo pranašumą šios dienos rungtynėse ir šventė pergalę rezultatu (78:87).

Po rungtynių „Vieningas Kaunas“ ekipos treneris V.Vaitkevičius sakė:

Labai sunkios rungtynės, kaip ir tikėjomės varžovų priekinė linija labai stipri, bet labai gerai sužaidė ir jų vienas gynėjas. Pritrūkom sėkmės geros gynybos, pataikytų metimų. Džiaugiames, kad pavyko sumažinti persvarą, tikimes kitose rungtynėse atsigriebti.

Naudingiausi žaidėjai:

Vieningas Kaunas: Mantas Sadauskas – 20 tšk., Karolis Kubilius – 15 tšk., Artūras Lencevičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 11 tšk.

Kauno oro uostas & KAMS: Laimonas Alionis – 33 tšk., Justinas Pavlavičius – 23 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Šilinskis – 15 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 10 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“eliminavo „Legamą“ ir pravėrė ketvirtfinalio duris (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)Vilmista nusileido Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 02:11 val.)Puikiai startavusi „Ryterna“ nesuteikė „Kauno Oro Uostui & KAMS“ iliuzijų apie pergalę (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:20 val.)