Lemora vs Sanitex (64:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis leido „Sanitex“ ekipai įveikti „Lemorą“

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 890

Sausio 4 dieną, pirmadienį, įvyko „Rind“ Įmonių lygos, antrojo etapo, Didžiosios taurės F grupės rungtynės tarp namuose žaidusių „Lemoros“ krepšininkų ir svečių „Sanitex“ komandos. Iki šio susitikimo „Lemoros“ krepšininkų pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo vienodas (5-5), tuo tarpu „Sanitex“ turėjo iškovoję aštuonias pergales ir patyrę vos dvi nesėkmes (8-2).

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovė svečiai – „Sanitex“ krepšininkai, kurie sužaidus šešias minutes ketvirtyje jau pirmavo 4:22. Antroje kėlinuko pusėje vaizdas taipogi nesikeitė, „Lemoros“ krepšininkams vis nepavykdavo rasti kelių link svečių krepšio ir pasibaigus pirmajam kėliniui jų deficitas jau siekė dvidešimti du taškus 10:32.

Antrajame kėlinuke žaidimas išsilygino „Lemoros“ krepšininkams pradėjus pataikyti iš žaidimo. Tačiau „Sanitex“ ekipa nesiruošė arčiau prisileisti varžovų. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo 23:44. Kėlinukas pasibaigė taikliu šeimininkų ekipos žaidėjo T. Čeidos tolimu šūviu, sumažinusiu persvarą iki 33:51.

Pirmąsias tris trečio ketvirčio minutes „Sanitex“ krepšininkams vis nepavyko pralaužti šeimininkų gynybos, tačiau „Lemorai“ tuo pasinaudoti nepavyko. Trečiajame ketvirtyje žaidimas buvo apylygus, o geriau sužaista kėlinuko pabaiga svečiams leido išlaikyti solidžią dvidešimties taškų persvarą 44:64.

Ketvirtasis ketvirtis jau tebuvo formalumas, tačiau „Sanitex“ ekipos krepšininko A. Makūno keturi taiklūs tolimi metimai leido dar labiau padidinti turimą persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 64:94 „Sanitex“ komandos naudai.

Po rungtynių „Sanitex“ ekipos treneris V. Brazauskas kalbėjo: „pavyko tiesiog šiandien kažkiek sužaisti savo žaidimą, bet iki gerų varžybų tai dar toli. Koncentracijos nebuvo, dešimt taškų pabėgome ir baigėsi visas žaidimas“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Lemora: Martynas Švelnys – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Čeida – 17 tšk., Žygimantas Gudas – 11 tšk.

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Evaldas Kulboka – 19 tšk., Aidas Makūnas – 18 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Emilis Strumyla – 11 tšk.

„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Sanitex“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)Pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą „Sanitex“ baigė sutriuškindami „Senukus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)