Best 4 You vs Vilmista (76:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 1012

Lapkričio 29 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo svečiai, kurie net kelis kartus buvo pasiekę dviženklį pranašumą, bet „Best 4 You“ komanda pademonstravo atkaklumą ir rungtynių pabaigoje vėl buvo sugrįžusi intrigą. Vis tik „Vilmistos“ komandos lyderių tandemas (Š.Petraitis ir G.Rinkevičius) atvedė savo ekipą į pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:86.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė drąsiai, buvo žaidžiamas puolimu paremtas krepšinis, o jau pirmosiomis minutėmis į priekį pabėgo „Vilmostos“ ekipa, kuri puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą ir nepastebimai jų pranašumas išaugo. Nors „Best 4 You“ komanda ir turėjo aiškų lyderį, o juo tapęs R.Jurgėlas vien iki ilgosios pertraukos buvo pelnęs 27 taškus, tačiau komanda savo žaidimą stabilizavo tik tuomet kai visi krepšininkai ėmė rungtyniauti komandiškai ir būtent puiki komandinė gynyba leido iš -14 taškų pasiekti tik -3 taškų deficitą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant visai nedidelei „Vilmistos“ persvarai 41:44.

Po ilgosios pertraukos „Vilmista“ vėl po truputėlį nutolo. Jų gretose buvo aiškūs du lyderiai, kurie tempė visą komandos žaidimą ant savo pečių. G.Rinkevičius buvo tiesiog nepakeičiamas kovoje dėl kamuolių ir varžovus šį vakarą „pavaišino“ net 8 blokais, o Š. Petraičio puolimas buvo išvis sunkiai įmenama mįslė varžovams ir „Vilmistos“ komandos žaidėjas sugebėjo pasižymėti net 48 naudingumo balais šį vakarą. Tačiau šeimininkai neišsigando varžovų ir susitikimo pabaigoje panaudojo aikštės spaudimą, po kurio skirtumas ištirpo nuo -10 iki -3 taškelių. Vis tik „Vilmista“ paskutinėmis akimirkomis atakavo užtikrintai ir labai stagiai atstatė turėtą persvarą, bei išsaugojo pergalę, laimėdami rezultatu 76:86.

„Vilmista“:

„buvom nepasiruošę varžovų spaudimui, bet turime labai gerus aukštus žmones, kurie mums padėjo atsilaikyti lemiamu metu ir laimėti. O varžovai išties žaidžia labai gerai, su tuo ir sveikinam juos.“

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 42 tšk., Karolis Klimas – 17 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Andrius Krylovas – 8 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 37 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Giedrius Rinkevičius – 21 tšk. (25 atk. kam., 7 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 10 tšk.

„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Best 4 You“ turėjo lengvą pasivaikšiojimą su „Lemora“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)Tik po pratęsimo „Best 4 You“ nugalėjo „Acme“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:13 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)