Elmova vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (62:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 1164

Gruodžio 7 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius LSMU ‒ „Statybų viziją“. „Elmova“ buvo iškovoję vieną pergalę ir šešis kartus buvo pralaimėję. LSMU ‒ „Statybų vizijos“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Elmova“. Šeimininkai prasidėjus trečiai minutei pirmavo rezultatu 10:2, o minutės pertraukėlės paprašė LSMU ‒ „Statybų vizija“. Po jos svečiai pamažu pradėjo vytis šeimininkus, o sužaidus penkias minutes jau pirmavo rezultatu 10:13. Netrukus taiklų tritaškį pataikė „Elmova“ (13:13). Septintą minutę persvarą įgijo LSMU ‒ „Statybų vizija“ ir pamažu ji augo. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 15:23 pirmavo LSMU ‒ „Statybų vizija“ (15:23).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmavo rezultatu 18:25. Penktą minutę svečių pranašumas buvo padidėjęs iki 12 taškų (22:34). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmavo rezultatu 29:42. Per likusį laiką svečių persvara padidėjo iki 15 taškų (29:44).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 16 taškų (33:49). Vėliau komandos žaidė lygiai. „Elmova“ bandė vytis varžovus, bet šie netrukus atstatydavo 14–15 taškų persvarą. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 14 taškų (37:51). Per likusį laiką LSMU ‒ „Statybų vizija“ padidino pranašumą iki 15 taškų (39:54).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 16 taškų (42:58). Ketvirtą minutę svečių pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų (42:62). Penktą minutę „Elmova“ pradėjo mažinti varžovų pranašumą. Baigiantis septintai minutei komandas skyrė 13 taškų (51:64), o minutės pertraukėlės paprašė LSMU ‒ „Statybų vizija“. Po jos „Elmova“ dar šiek tiek sumažino LSMU ‒ „Statybų vizijos“ persvarą, bet rungtynių pabaigoje LSMU ‒ „Statybų vizija“ žaidė užtikrintai ir pasiekė pergalę rezultatu 62:74.

LSMU ‒ „Statybų vizija“ iškovojo šeštą pergalę, o „Elmova“ pralaimėjo septintą kartą.

LSMU ‒ „Statybų vizijos“ treneris M.Petrauskas: „Šiandien žaidėjai nesusikaupę ir nenusiteikę rungtynėms atėjo. Varžovas tikrai nebuvo silpnas, nors ir yra lentelės gale. Gavome gerą kovą. Aišku, laimėjome, bet nebuvo lengva.“ Paklaustas, kodėl komanda sunkiai pradėjo rungtynes, treneris atsakė: „Neįvertinome varžovų, į aikštę įėjome nesusikaupę. Žinojome, kad jie pataiko, bet neapsigynėme prieš jų metikus. Vėliau apsigynėme nuo jų metikų, ištaisėme padėtį ir visas rungtynes taip ir nepavyko stipriai atitrūkti.“ Paklaustas apie kitą etapą, treneris atsakė: „Žinome tik tai, kad bus labai stiprios komandos. Jau antri metai ten patenkame ir lengvų rungtynių niekada nebūna antrame etape. Kovosime ir stengsimės.“

„Elmovos“ treneris A.Lingė: „Užbaigėme pirmą turą, dabar tik mums prasidės sezonas. Dabar pateksime į „lopų“ lygą ir pradėsime žaisti.“ Paklaustas, kokie tikslai antrame etape, treneris atsakė: „Kažkokių tikslų nekeliame, bet šiemet jau pasiekėme pirmą pergalę ir tiesiog ateiname daugiau savo malonumui pasižaisti. Reikia pripažinti, kad varžovai yra gerokai stipresnio meistriškumo, tai nėra ko norėti. Gal aišku padarysime išvadas ir ateityje sustiprinsime komandą.“

Elmova: Paulius Juchnevičius – 17 tšk., Audrius Vaivada – 17 tšk., Kęstutis Petkevičius – 13 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Tomas Žvaliauskas – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 18 tšk., Marius Petrauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 17:41 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)